Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

merhaba.benım camasır makınam su alıyor 1tur donur durur.start verırem yıne aynısı.sorun nerde acaba .yardım ede bılırmısınız

arçelik 3650 ft hata kodu H - 2 Ne manaya geliyor? bilen var mı acaba?

kolay gelsin. Beko D 6101B çamaşır makinem başlattığımda suyunu alıyor, deterjanını da alıyor fakat kazan dönme yapmıyor. öylece duruyor. sebebi ne olabilir? ne yapmalıyım? acil dönüş yaparsanız sevinirim.

arçelik başlat bekle iptal tuşu olan cihazlarda programı iptal edip manuel olarak SIKMA ya aldıgımda pompa 15 20 saniye çalışıp duruyor sıkma yapmıyor neden olabilir.saygılar.

motor kömürleri bitik kontrol ediniz.
sa beko d1 5101 b model makinam bozuldu.servis motordan dedi 210 tl f,yat verdi..int de araştırırken daha uyguna motor gördüm..farklı firmaları ararken bir firma bana kömür ü sordu kontrol etmiştim kömürü bitmemiş. o zaman magnet bobin dendir dedi ve kontrol et dediler. kontrol ettiğimde o mıknatısın 2 parçaya ayrılmış olduğunu gördüm. bu magnet bobini nereden temin edebilirim? iyi çalışmalar

Servislere veya parçacılara sor @asker1695 .

Merhaba Arçelik 7102 sjs model çamaşır makinesinin rulman ve rezistansını değiştirdim makineyi çalıştırınca aşağıda yer alan ekran çıktı ve makine çalışmıyor problemin ne olduğuna dair yardımlarınızı beklİyorum
image.jpeg

Sensör soketi takılı değil veya ısı sensör hatası
Test proğramına alın arıza kodunu görüntüleyin .

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Geri