ARÇELİK UYDU ARIZASI

DGN FRT

Usta Üye
Arkadaşlar 4 sene önce Arçelik uydu aldık. yeni binaya taşındık. merkezi uydu sistemi var. merkezi uydu sisteminde ve tek çanak sisteminde bu uydu çalışıyo. Fakat apartmana görüntülü kamera sistemi taktırdık. bu sistemde bildiğiniz gibi uyduya gelen kablo T gibi bir parça takıldı. kamera sistemi çalışıyo fakat Arçelik uydu açılıyo ama kanal değiştiremiyoruz. kameralı görüntü sitemiyle birlikte çalıştığında bu sorun çıkıyo. aynı odaya başka uydu taktığımızda hem kamera sistemi çalışıyo hem de uydu çalışıyo herhangi bir sorun yok. Tamirciye götürdük Adam yazılım yükledi getirdik yine olmadı. Fabrika ayarlarına dön deyip arama yap diyoruz arama yapmıyor. Tekrar fabrika ayarlarındaki kanalları yükleyip izliyoruz. Sizce u sorununu nedeni nedir?

Son düzenleme:
Benim evin alt katindada beko var arcelik beko ayni zaten zaten yapmissin yapacagini baska uydu ile degisyirmissin bu makinalar. Bes para etmez baska marka ile degistir bence

Ama cozum ara dersen t baglanti ile takltilar diyosun eger o t dedigin swicth degilse ondanda olabilir bunun icin option swicth kullanman gerekiyo ama mulaka option swicth olmali 2 giris bir cikisi oluyor bunlarin t yerine option swicth kullan disqec swicth degil dikkat et

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

Benim evin alt katindada beko var arcelik beko ayni zaten zaten yapmissin yapacagini baska uydu ile degisyirmissin bu makinalar. Bes para etmez baska marka ile degistir bence

Ama cozum ara dersen t baglanti ile takltilar diyosun eger o t dedigin swicth degilse ondanda olabilir bunun icin option swicth kullanman gerekiyo ama mulaka option swicth olmali 2 giris bir cikisi oluyor bunlarin t yerine option swicth kullan disqec swicth degil dikkat et

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi
SORUN ÇÖZÜLÜR MÜ OPTİON SWİCH LE... BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELDİ Mİ HİÇ?

hiç sivice benzemiyo... Boru gibi bişey...sorun çözülür mü option swich le... Başına böyle bişey geldi mi hiç............ DEDİĞİN SİVİÇ AŞAGIDAKİ DİMİ...

BAFF-OPTION-SWITCH-ORJINAL-1-KALITE__58800694_0.jpg

bu swicth ler iki çanağı birbirine bağlamak için kulanılmaz iki swicth i yada dediğin gibi bir swicth ten gelen ve ayrı bir tek çanaktan geleni tek kabloya vermek için kulanılır benim 8+ 1 baff swicthim var 8ide dolu ayrı bir çanağim daha var bu tek çanak ve 8li swicten geleni bununla birleştiriyorum ama aynı şeydir deneme şansın varsa bul dene ama fazlada bi para değil 20 liradır en fazla ben sadece çözüm üretiyorum kameralı sistemle denemedim hiç arkadaşından falan bulabilirsen bul dene

bu swicth ler iki çanağı birbirine bağlamak için kulanılmaz iki swicth i yada dediğin gibi bir swicth ten gelen ve ayrı bir tek çanaktan geleni tek kabloya vermek için kulanılır benim 8+ 1 baff swicthim var 8ide dolu ayrı bir çanağim daha var bu tek çanak ve 8li swicten geleni bununla birleştiriyorum ama aynı şeydir deneme şansın varsa bul dene ama fazlada bi para değil 20 liradır en fazla ben sadece çözüm üretiyorum kameralı sistemle denemedim hiç arkadaşından falan bulabilirsen bul dene
YANİ OPTİON SWİCİ ALIP DENEMEK LAZIM BAŞKA ÇARE YOK...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri