apartman kamera sistemi için teklif istiyorum ankara

zenze

Üye
bölge ankara mamak
sağlıklı çalışan bir sistem istiyorum

7 dış 1 dom kamera, 520 yada 600 tv olabilir , mesafe 25 mt sağlıklı
1-2 tb hdd
2+1 cctv kablo 300 mt
8 kanal kayıt dvr
diğer ihtiyaçlar siz tamamlarsınız

işcilik ve garanti dahil ödeme seçenekleriyle beraber mailime atarsanız sevinirim
sorular varsa buradan cevaplayabilirim

520 tvline 8 adet kamera (dom camera fiyatı değiştirmiyor)
2048 gb hdd
19 inç lcd monitör
8 kanal dvr
8X25 200 mt rg6u6 anten kablosu
200 metre 2X1.5 güç kablosu
8 adet 220/12 trafo
montaj ve tğm iderler dahil

2 yıl parça garantisi
5 yıl işçilik garantisi
kdv dahil 3800 tl dir

eğer düşünürseniz ayrıntılı teklif atabilirim internette aynı sistemi 500 liraya bulabilirsiniz

kdv dahil 2800 TL üzerindeki tekliflerle ilgilenmiyorum Teşekkür ederim

Bir de çevre aydınlatmayı artırmayı düşünüyorum. Kamera sisteminden önce mi ? sonra mı ? yapılması daha uygun olur

nasıl bir ilişki anlamadım

çevre aydınlatması ayrı bir konu kamera ayrı bir konu

sizin sordugunuz soru patlıcan mı daha mor domatesmi daha kırmızı cevap salatalık daha yeşil

sorunuz cevabı ise havuz yaptırın malum onumuz yaz :D

Konuya bakanların bilgisi olsun diye yazıyorum. yani seninle ilgisi yok "wolflane" ki senin tanımın bence yazı içinde yapılmış. Kamera,görüntü ve ışık ayrılmaz bir bütündür.Gündüz yanlış yönlendirilmiş kameralar güneş ışığından etkilenirken(yaz kış güneş açısı vb.) ,gece görüşünde ışığın etkisi çok daha barizdir. Çok kaliteli bir sistem kullanmıyorsanız yetersiz ışık yada yanlış yönlendirilmiş ışık /kamera istenilen performansı vermez.Şİmdi bu sana geliyor alıntıdır "Işık Seviyesi : Satıcı "Bu çok iyi bir kamera , düşük lux seviyesi var ve de ucuz " diyecektir. Bu bir suçlama değildir, ama yanlış eksik bir bilgidir.Eğitimi yeterli olmayan profesyonellikten uzak firmaların piyasada ürettiği yanlış jargon kaynaklanmaktadır.. Kameranın gece gündüz minimum ışık algılama seviyelerini ayrı ayrı öğreniniz. 30m2 lik bir kapalı alanda (duvarlar beyaz varsayılmıştır) 0.5lux minimum ışık illuminations olan bir kamera 50w lık Flamanlı bir ampul aydınlatmasıyla cisimleri kolayca görmenizi sağlamalıdır.Eğer bu şartlar sağlandığı halde görüntüde karıncalanma var ise rahatlıkla kameranızın lux değerinin size söylendiği gibi olmadığına karar verebilirsiniz" Şimdi kamera ve aydınlatmayı başkaları kuracak.Hangisini ayarlamak zor ise onu ilk kurduracağım sıkıntı sadece bu, gerçek profesyoneller cevap verirse sevinirim formu gereksiz yazılarla kirletmeyelim. Teşekkür ederim.

Konuya bakanların bilgisi olsun diye yazıyorum. yani seninle ilgisi yok "wolflane" ki senin tanımın bence yazı içinde yapılmış. Kamera,görüntü ve ışık ayrılmaz bir bütündür.Gündüz yanlış yönlendirilmiş kameralar güneş ışığından etkilenirken(yaz kış güneş açısı vb.) ,gece görüşünde ışığın etkisi çok daha barizdir. Çok kaliteli bir sistem kullanmıyorsanız yetersiz ışık yada yanlış yönlendirilmiş ışık /kamera istenilen performansı vermez.Şİmdi bu sana geliyor alıntıdır "Işık Seviyesi : Satıcı "Bu çok iyi bir kamera , düşük lux seviyesi var ve de ucuz " diyecektir. Bu bir suçlama değildir, ama yanlış eksik bir bilgidir.Eğitimi yeterli olmayan profesyonellikten uzak firmaların piyasada ürettiği yanlış jargon kaynaklanmaktadır.. Kameranın gece gündüz minimum ışık algılama seviyelerini ayrı ayrı öğreniniz. 30m2 lik bir kapalı alanda (duvarlar beyaz varsayılmıştır) 0.5lux minimum ışık illuminations olan bir kamera 50w lık Flamanlı bir ampul aydınlatmasıyla cisimleri kolayca görmenizi sağlamalıdır.Eğer bu şartlar sağlandığı halde görüntüde karıncalanma var ise rahatlıkla kameranızın lux değerinin size söylendiği gibi olmadığına karar verebilirsiniz" Şimdi kamera ve aydınlatmayı başkaları kuracak.Hangisini ayarlamak zor ise onu ilk kurduracağım sıkıntı sadece bu, gerçek profesyoneller cevap verirse sevinirim formu gereksiz yazılarla kirletmeyelim. Teşekkür ederim.

bu kadar sıkıntıya gerek yok aldığınız camlar 36 led ise ısık onemsiz bir konu oluyor size verilmiş fiyat 3800 tl su andaki en iyi sistem düşünülmüştür 500 liraya var onlara bakın onlarda 2 yıl garantili sadece 200 lira fazla vererek her kameraya ayrı 220 çekerek kamera yanına adaptör koyarak düşüşden sakınırsınız sizin istediğiniz cctv kablosu eski sistemlerde kullanıyor

ayrıca siz ışığınızı seçip ona göre cam koyuyorsanız lamba çalışmadığında elektrik gittiğinde kameralarınız körleniyormu ? bu tür sistemler en salak adamın kullanacağı şekilde yapılır her türlü olumsuz senaryo düşünülür ilerde sorun olmasın diye

umarım sizin için sorun olmaz kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri