Apartmanımıza Kamera Bağlantısı İçin Yardım

yacnut666

Üye
16 daireli apartmanımıza 1 kamera koyup bunu 16 direye bölüştürmek istiyorum ama görüntü kaybı olmadan bunu nasıl yapacagım.apartmanımızda merkezi sistem yok

Kayıt yapcanmı yoksa anlık görüntümü vercen her daireye

sadece görüntü verecegimçkayıt yapmayacagım

Apartmanınızda merkezi sistem yoksa bu iş seni yorar.Kayıt cihazının monitör çıkışını 1/16 video distribütörle çoklayıp her daireye kablo çekmen gerekir :S

sadece görüntü verecegimçkayıt yapmayacagım

kayıt yapmayacaksan bir adet kamera al 1 adet 1/16 yani 1 giriş 16 çıkış olan video distrübütör al bağlantıyı yap her eve kabloyu çek ondan sonra her evde uydu prizi varmı bilmiyorum ama rca dönüştürücü falan kullanıp televizyona giriş yapabilirsin

Sn.yacnut666 kayıt yapmayacağınıza göre kamera görüntüsünü kamera dağıtıcı ile veya DVR kullanarak her daireye tv kablosu çekerek dağıtabilirsiniz.Dağıtıcı ile ucuz bir kayıt cihazı hemen hemen aynı paraya mal olur.Mevcut zil tesisatını görüntülüye çevirmeniz daha kullanılışlı olur.Mevcut konuşma sisteminiz varsa bu kabloları değiştirmeden görüntülüye geçebileceğiniz sistemler var.Liste fiyatı 16 daire için 5000 TL civarında işçilik hariç.Kablo çekilmesi altenatifinde kablo kalitesine göre 1000-2000 TL malzeme maliyeti söz konusu

verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim.1/16 video dagıtıcı alıp her daireye kablo çekmek,görüntülü diafon sisteminden daha ucuza mal olacak sanırım.

kayıt yapmak istersem galiba önce dvr cihazına girip daha sonra video dagıtıcı ile dairelere dagıtmak gerekiyor yanlış anlamadıysam böyle galiba

Merhaba arkadaşlar.Geçen yıl evim ve ofisim için ihtiyaç duyduğum kamera ve alarm sistemleri üzerine yaptığım araştırma sonucunda fiyat /performans oranı ve müşteriye yaklaşım şekilleri nedeniyle tercih ettiğim raptor güvenlikten gayet memnunum. Kurulum sonrası da ihtiyaç duyduğumuz anlarda kısa sürede yardımcı oldular. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlarım da başka arkadaşlarına tavsiye edecek kadar memnun kalmışlar. İhtiyacı olanlar için web sitelerinin adresi : www.raptorguvenlik.com

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,082
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri