anfi kısa devre sonucu çalışmıyor?

sn karanlık;
bende teknik serviste çalıştım bilirim servislerde neler dönüyor. 50 kurusluk entegreyi 20 tl malzeme ücreti 30 tl servis ücreti der 50 tl fatura kesilir. Cihazın komplesi ne kadar zaten? Artı olarak garantili cihazlar için üreticiden zaten ücretinizi alıyorsunuz neden cebinizden çıkıyor orasını anlayamadım?
Evimizde kombi arızalanmıştı bir keresine. Ben garanti dışı diye açtım içini ve sorunu buldum ve malzemeyi almak için servise gittim. İlla biz takarız siz takamazsınız diye tutturdu servis. Ve malzeme başka yerde bulunmadığı için servise peki takın dedim küçük bir swiçti sorunlu malzeme. bana 175 tl ücret çıkardılar bumudur vicdan? Bir malzeme arızalıysa ve düzeltme imkanı varsa komple kartın değişmesi lazım deyip dünya fatura çıkarmak bumudur vicdan? Yapılmıyor mu günümüzde? Kim düşünüyorki kullanıcının cebini ben düşüneyim servisi? Para kolay kazanılmıyor günümüzde. Kullanıcıdan beklenen dürüstlüğü bu dediğim çirkinlikleri yapan servislerimizde yapsa, ücret kesilirken daha vicdani olunsa zaten kimse yalan dolana başvurmaz saygılarımla...

Son düzenleme:
sn greenyucel
bende teknik serviste çalıştım diyorsun ve halan teknik servisleri karalıyorsun bu çok geniş kapsamlı bi konu olduğu için bu tartışma bitmez... :)
günümüzde para kolay kazanılmıyor deyip haksız para cebimizde tutmakda yakışmaz bizlere son sözüm ortada kullanıcı hatası var ve cezasını çekmeli ok servisler her ne kadar dürüst olmasada bizler de dürüstlükten ödün vermemeliyiz diye düşünüyorum...
iyi akşamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri