ANDROİD CEP TELEFONU (MUN ) SÖKÜMÜ _Bugün Ne Sökelim? -54-

elektrofizikci

Usta Üye
ANDROİD CEP TELEFONU ( mobil phone ) SÖKÜMÜ _Bugün Ne Sökelim? -54-
Bu bölümde sizlere 130 a yakın videomu hazırlamamda emeği geçen cep telefonumu söküyorum. Telefonuma hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum :) İyi Seyirler...
VİDEO:
FOTOĞRAFLAR: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.437052973149623.1073741932.291475934373995&type=3

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ümit Bey ekran ile dokunmatiği birbirinden ayırdınız. Arasına jel sürüyorlar dokunmatik hassasiyeti artması için. Tamir sitelerinde öyle yapıyorlar diye hatırlıyorum.

Ümit Bey ekran ile dokunmatiği birbirinden ayırdınız. Arasına jel sürüyorlar dokunmatik hassasiyeti artması için. Tamir sitelerinde öyle yapıyorlar diye hatırlıyorum.
Sağolasın Öğretmen27. ama ben öylece topladım. Çalışıyor şimdilik çok şükür.. Ha bu arada aranan kombi bulundu, unuttum sanma. Gidipte almam gerekiyor müsait zamanda... Takipte kal :)

Bu alışkanlık giderek tehlikeli bir hal almaya başladı.
Bu gidişle yakında KontrolKalemi ni de sökersin.. :rolleyes:

Başkalarını düşünüp paylaşanlara şükranlarımı sunarım.

hocam o
hocam bahsettiğiniz sıvı s serisi gibi yapışık ekranlı cihazlarda bulunuyor. nokia direkt pres bakı yapardı. htc, yanlardan bantla yapıştırır genelde.
yan o sıvı yapıştırıcı :) hassasiyet için değil. wonder gibi mallar için böyle sıvı kullanılmaz.
ha s serisinde kullanmazsak?
zaten o sıvıyı tekrar yapma ihtiyacının amacı dokunmatik ekran ayırmaktır. ısı verdin ekran ömrünü azalttın.
o sıvıyı düzgünce koymazsan ekran 3 gün sonra kendi üstünde kalan azıcık sıvıyı kaybeder. sonra da yerinden oynar.

bu arada elektrofizikçi. bunu sen 1 ay önce yapmadın mı ya:)

bu arada elektrofizikçi. bunu sen 1 ay önce yapmadın mı ya:)
Arada memlekete gittim geldim. Söküm eski ama video yeni.. dün gece çıktı fırından... :) şuan da 5-6 ay önce söktüğüm kameraların videosunu yapıyorum ya o ne olacak :) 3 farklı güvenlik kamerası incelemesi yakında yayında... İç mekan dış mekan ve gizli kamera :)

Arada memlekete gittim geldim. Söküm eski ama video yeni.. dün gece çıktı fırından... :) şuan da 5-6 ay önce söktüğüm kameraların videosunu yapıyorum ya o ne olacak :) 3 farklı güvenlik kamerası incelemesi yakında yayında... İç mekan dış mekan ve gizli kamera :)
hiç bir şey anlamadım. ben de xperia miro ile uğraşıyordum sabahtan beri.
nasıl tamir ettiimi bilsen aklın hayalin durur:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri