Altivar 71 encoder iptali

mmercann

Üye
iyi calışmalar.

altivar 71 2.2 kw motoru sürüyor.sürücü modbus ile haberleşiyor.sürücüye 60 -70 hz referans geliyor ancak motor donmuyor veya darbeli ve cok yavas calısıyor.yuksek akım cekiyor ve asırı yukten devreden cıkıyor.mekanik zorlanma veya motor sargılarında bir sey yok.(yedek motoru taktım)
encoderden süphelendim.onu da devreden cıkarıp denemek istiyorum.mümkün müdür.veya arıza sebebi ne olabilir
yardım için simdiden tesekkurler.....

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
iyi calışmalar.

altivar 71 2.2 kw motoru sürüyor.sürücü modbus ile haberleşiyor.sürücüye 60 -70 hz referans geliyor ancak motor donmuyor veya darbeli ve cok yavas calısıyor.yuksek akım cekiyor ve asırı yukten devreden cıkıyor.mekanik zorlanma veya motor sargılarında bir sey yok.(yedek motoru taktım)
encoderden süphelendim.onu da devreden cıkarıp denemek istiyorum.mümkün müdür.veya arıza sebebi ne olabilir
yardım için simdiden tesekkurler.....

pek atv 71 ile işim olmadı ama bahsettiğin parametreler bunlar sanırım resmini ekledim somove kullanıyorsan bence once yedekleme yap sonra invertörü resetle öyle dene bakalım yada modul bağlantısı ile ilgili bir şey olabilir çakışma falan kolay gelsin..

Ekli dosyalar

• 04062014233.jpg
    04062014233.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 63
ilgilendiğiiniz için tesekkurler.yarın deniyeceğim

Forum istatistikleri

Konular
128,183
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes