AKILLI EV PROJE DEVRESi 1

selamlar neden proje sunumunda bayan var bu ülkede yapılan işten çok reklamlardaki kadınlar daha fazla ilgi çektiğinden dolayı en azından yapılan projede bu kadın olursa ilgi olur düşüncesi ile yükledim uyarı olursa kaldırırım saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
yahu ramazan ayındayız oruç tutan insanlarımız var.
Dandirikten bi cihazın reklamını yapıcanız diye oraya çıplak bi kadının resmini koymaya utanmıyomusunuz.
Cihaza dandik dememdeki sebepte iyi bişey olsaydı öyle bi resimle dikkat çekmeye çalışmazdınız.

Çok fazla para istiyorsun fiyat performans açısından değerlendirme yapman lazım bence.En basit örnek vereyim 20 çıkışlı ethernet kontrollü kartı 350tl gibi rakamdan veriyorum geçen ay 70 tane sattı.Sürümden kazanmaya bak..

selamlar neden proje sunumunda bayan var bu ülkede yapılan işten çok reklamlardaki kadınlar daha fazla ilgi çektiğinden dolayı en azından yapılan projede bu kadın olursa ilgi olur düşüncesi ile yükledim uyarı olursa kaldırırım saygılar

Çok fazla para istiyorsun fiyat performans açısından değerlendirme yapman lazım bence.En basit örnek vereyim 20 çıkışlı ethernet kontrollü kartı 350tl gibi rakamdan veriyorum geçen ay 70 tane sattı.Sürümden kazanmaya bak..
Bari ürünün resmini koy. yahep ya hiç olmadı. Daha önce de dedim ticaretten anlamıyorsun, Iphone fiyatı ile senin fiyatı karşılaştır, ürtici 15-20 bin fiyat etiketi koysa cihazı milyonlar alabilir miydi, bu kadar satar mıydı ancak 5-10 Sürümden kazanmaya bak çalıştır kafanı

bende zaten dandikten insanlara satmadığım için dandirikten olmadığına istinaden bu tür yolu seçtim ben kimseye veya ortama dandirik demedim en azından koyma sebebim anlaşılsın diye.. zaten projelerimi satmayı düşünmüyorum sadece bu ülkede firma marka olmadanda çoğu şeyin yapılabildğini göstemek yoksa banane ne dandirik ne dondik kime ne amelilik yapıp projei sürümdenmi vericem vermeyi düşünmüyorum imkansız bir işin bedeli vardır bu işin bedekli şu an 2bin tl sonra fiyat değişir.. zaten meraklısına ben kimseye yazmıyorum başta açıkladım çıbıldak kadın nden var projede bu ülkede böyleeee

DANDİRİK DİYEN KİŞİYE =======> SEN YAP KOY HODRİ MEYDAN BU DEVREY, YAP ÇEK VİDEOSUNU HODRİ MEYDAN ALKIŞLİCAĞIM YAPAMASANDA HOCAM ÇABA EMEK VAR DİCEM

Eh be MuraTh hatunu görmeden kaldırdın resmi...
Bi link atsana Pm den ...

bak şimdi merak ettim ürünü... ürünü... :)

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,231
Son üye
matrix96

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri