Akülü Sandalyelerin Joistik Kumanda Devresi Lazım

Forastero

Üye
akülü sandalyelerin joistik kumanda devresi lazım
neden lazım yazayımbizim bir yakınımız omurilk kanseri vakfına bir yerden
topluca akülü araç almışlar fakat aldıkları yer yurtdışı bağlantılı olduğundan türkiyede garantisi yok garantisi olsa bile bir dünya uğraş ve prosedürden dolayı arabalar ellerinde bu arabaların bazılarının motorları sarılcak (ondan anlayan var) ,bazılarının joistik devreleri bozuk ,bazılarının aküleri yok bu konuda yardımcı olabilcek kaynaklar ,devreler arıyorum en azından böyle yardımda bulunmaya çalışayım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba
Joystikler sağlam mı?Yani fiziksel olarak ileri,geri,sağa,sola mekanik olarak hareket edebliyor mu?Bunların uçlarındaki mini siviçler sağlam mı?Cevapların hepsi olumlu ise motor kaç wattlık yani 12 voltta maksimum kaç amper çekecek?Bu bilgilere de ihtiyaç var.Acaba joystikin kontakları bu akacak akıma dayanır mı?bilmiyorum?Kullanılacak Akım miktarını ve de joystiklerin siviç kontaklarının dayanabileceği akım miktarını bilirsem özel olarak devre tasarlar şemasını veririm.Ayrıca basit de olsa akü şarj devresine de ihtiyaç olabilir.Diğer arkadaşların da yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

merhaba ben bır özürlu akulu arabanın arızasını gıdermek için açtım almanyada ımalatı yapılmış bır araba joystıklerden kumanda gerılımı rölelere gıdıyor bu sebeple uzerınden aşiri akim akmıyor kullanışlımı dersenız bu soru işaretı mekanık tasarımın kalıtesıne bağli benım arızası için açtığım akulu araba joystıklı ve mukemmel dızaynı vardı tek eleştıreceğım yerı aşiri kablo kullanılmıştı bır baskılı devreyle (plaketle bırsuru kabloyu ortadan kaldırılabılırdı bunu yapmamışlar almanlar gerıye kalan sistem mukemmeldı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri