ag den yg dönüştüren trafolar

ag den yg yükselten trafolar 380 den 34 kv çeviren trafolar bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi acaba teşekkürler...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Nesini merak ettiniz? Standart bir trafo iki yönlü çalışabilir.Jeneratör çıkışını yükseltmek mi istiyorsunuz?

hayır ben hes te işe başladım og buşinginin 4 tane olduğunu gördüm merak ettim nötr olduğunu öğrendim
çalışma presipleri gibi genel bilgi
,

bahsedilen trafo YNd bağlı generator step-up trafodur

söz konusu trafolar santrallerde kullanılan trafolardır jeneratör çıkışlarındaki gerilimi yükselterek iletim hattına ulaştıran trafolardır.
Step up da denilmektedir.YG çıkışı yıldız noktası nötr direnci üzerinden (genellikle 20ohm) topraklanır. hatta oluşabilecek kısa devre akımlarını sınırlandırmak için kullanılır.

ges santrallerde invertör çıkışına bağlanması gereken 0,4/31,5 kVA TR çeşitleri markaları bağlantı şekilleri vb bilgileri nereden temin edebilirim.TR çıkışına modüler hücleri yerleştirip direk bir fidere bağlanara sisteme eneji verilmiş olurmu.ekstradan bi işlem yapmak gerekmi?

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri