Acil yardım Pic 16f628A ya program atamama

Merhaba Arkadaşlar
Pic16f628Aa ya PIC K150 pic programlayıcı yardımı ile ultrasonik mesafe sensörü için yazdığım programı atmaya çalışıyorum ama RECEİVED DATA ERROR. ABOUT TO APPLY RESET... hatası veriyor aynı programı PİC 18f452 ve pic 16f877A ya attım sıkıntı yok ama 16f628A ya atarken hata veriyor acil olarak yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Programlayıcının kütüphanelerinden bahsediyorsanız 16f628A mevcut ama başka bir şey den bahsediyorsanız bilgim yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

pic bozulmuş da olabilir. Çalıştığını bildiğin bi program atmayı dene bakalım bozulmuş mu?

pic bozuk muhtemelen kardeşim önce pici read yapmayı dene sonra sil yeniden yaz. eğer ki read veya silme işlemini yaparken de hata verirse pic bozuktur.

bendede aynı hata var daha sıfır aldığım 16f876a aynı hatayı veriyor cip siliniyor read yapılıyor ama sadece hex atamıyorum acil yardım

"aynı programı" demişsiniz. bu kısmı anlamadım. 18f452 ve pic 16f877A attığın programın a6f628 e yazılmaması normal. bunlar farklı mcu'lar. birinin programı diğerine uymaz.(çoğu zaman)

bendede aynı hata var yani cihaz hatası hiç bir pic i görmüyor sürekli reset hatası delirdim daha sıfır aldım fakat garanti yok aceba cihaz üzerindeki 16f628 hata vermiş olabilirmi aynı cihazdan bir arkadaşta var arkadaş 2 yıldır sorunsuz kullanıyor onun cihazındaki 16f628 i kopyalasam olurmu **********@gmail.com yardım ederseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri