Acil yarın öglene ödevi vermem lazım

Mehmet1688

Üye
N9Z4Rk.jpg
Arkadaşlar lütfen yardım edin anlamadım nasıl yapıcam anlatırmısınz

Bu soruda sadece dört işlem var. +,-,/,x Çalışırsan yaparsın bu sınıfı ve bu bölümü okuyorsan bu soru temel sorudur tek başına yapabilmelisin.

Adaşım :) SnVeysel28'in dediği gibi biraz emek harca ortaya birşeyler çıkar şurasını anlamadım burasında takıldım de yardım edelim hazıra konmaya alışma olur mu?
Önce eşdeğer direnci hesapla sonra ana kol akımı olan I'yı bul hadi biraz gayret...

Adaşım :) SnVeysel28'in dediği gibi biraz emek harca ortaya birşeyler çıkar şurasını anlamadım burasında takıldım de yardım edelim hazıra konmaya alışma olur mu?
Önce eşdeğer direnci hesapla sonra ana kol akımı olan I'yı bul hadi biraz gayret...
Yapardımda bacagım kırıldı 2 ay okula gidemedim oo yüzden konuları bilmiyorum lütfen yardım edin.

Adaşım olduğun için ve bacağın kırılmış olduğu için kıyak geçiyorum sana :)
Not: Virgülden sonraki basamak hatalarını minimuma indirgemek için virgülden sonra alınan küsuratı yani doneyi arttırman lazım.

Ekli dosyalar

• Odev.jpg
    Odev.jpg
    106.6 KB · Görüntüleme: 52
Benimde çok ciddi zihinsel durumlarım var bir arkadaş gelip benim yerime bakabilirmi acaba ?
Yaparsınız değil mi ?
Yaparsınız..
Yaparsınız...

***Bu haftalık işim konfigürasyon dosyası oluşturulması ve dosyanın sql karşılaştırmasının yapılması. Zor değil Yane....:cool:

Benimde çok ciddi zihinsel durumlarım var bir arkadaş gelip benim yerime bakabilirmi acaba ?
Yaparsınız değil mi ?
Yaparsınız..
Yaparsınız...

O kadar da gaddar olmayın sayın seagate Hakan sakatlığı dolayısıyla derslere giremediğinden konu hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Yalan söylüyorsa da zararı kendine taşıma suyla değirmen dönmez.

Merhamet öldürür !
Tabi ki arkadaşın samimiyetine güveniyoruz ama.
Hazır ayağı sakat daha iyi odaklanabileceği bir durum söz konusu. Bu berbat durumu geri kaldığı konuları pekiştirmek için kullanarak avantaja çevirebilir.

Yapılan her işte niyet önemlidir. Burada Hakan birisi ödevimi yapsın öğretmene vereyim kurtulayım diye düşünüyorsa kendi kaybeder taşıma su onun değirmenini döndürmez. Amacı çözümle birlikte işin mantığını da öğrenmek ise kendisine faydası olur. Ben adaşımın bahanesini kabul gördüm.
Bu hadis size cevap niteliğinde değil seagate yanlış anlaşılmasın yazmak gereği duydum.
Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Suizan etmeyin. Suizan, yanlış karar vermeye sebep olur. İnsanların gizli şeylerini araştırmayın, kusurlarını görmeyin, münakaşa, haset ve düşmanlık etmeyin, birbirinizi kardeş gibi sevin, çekiştirmeyin. Müslüman Müslümanın kardeşidir, ona zulmetmez, yardım eder. Onu, kendinden aşağı görmez.) [Buhari, Müslim]

Adaşım soru bile sormadan çevrimdışı oldu. Galiba oda kapkaçcılardan :D Neyse canı sağolsun oğlumdan sadece 2 yaş büyük, büyüdükçe bazı şeylerin değerini anlarlar şimdi tam laylaylom zamanları :D

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri