AC-DC 32v 10A Almam Gerekiyor

tncy.yx7

Üye
AC'ı DC'a Çevirmem ve 32V 10A Almam Gerekiyor (Sabit) Bir Devreye Güç Vermek İçin Kullanacağım Varmı Böyle Bir Devre?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Neyi çalıştıracaksınız o önemli.
Bağlayacağınız chazın toleranslarını yazarsanız daha kolay olur.
Ancak genel olarak düşünürseniz, en az 400 Watt , 24Volt transformatörü 20Amper lik köprü (veya 10A. 4 diyot) ile doğrultursanız işinizi çözersiniz..

AC'ı DC'a Çevirmem ve 32V 10A Almam Gerekiyor (Sabit) Bir Devreye Güç Vermek İçin Kullanacağım Varmı Böyle Bir Devre?
Devreye gerek yok
Sabit çıkış gerekiyorsa;
24v 10 A ac trafo
10.000 uf 50 v kondansatör
KBPC 3510 köprü diyot.
32 volt temiz çıkış kullanabilirsiniz

Veya 36 DC 20A LED trafosu alıp çıkışını ayar trimpotundan 32 volta düşürüp kullanabilirsiniz.

Devreye gerek yok
Sabit çıkış gerekiyorsa;
24v 10 A ac trafo
10.000 uf 50 v kondansatör
KBPC 3510 köprü diyot.
32 volt temiz çıkış kullanabilirsiniz

Veya 36 DC 20A LED trafosu alıp çıkışını ayar trimpotundan 32 volta düşürüp kullanabilirsiniz.
Trafosuz Olmaz mı? Elimde 48V 12Ah Elektrikli Bisiklet Şarj Aleti Var Bunun İçindeki Trafo Yeterli Olurmu Sizce? Ve Bunu Nasıl Olcebilirim?

yOeMzc.jpg

Bu malzeme sizde ise bu arkadaş kim oluyor?

Ekli dosyayı görüntüle 104018
Lütfen Beni Dinleyin. Alıntı Evet O Arkadaştan Aldım Ancak Bu Şarj Aletinden Bende de var 2 adet(volta vsc'den çıkma) ben bu arkadaşın resmini neden mi kullandım ona geleyim; Ben İşe Yarayacağını Bilmediğimden İçini de Açmak İstemedim. O yüzden Forumda Bu Resimi Buldum ve Sizlerle Paylaştım Lütfen Ön Yargılı Yaklaşmayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri