abb marka motor sürücü hatası

titus sürücü modeli ACS 550 55-45 Kw kullanım kılavızu olmadıgı icin ezbere bir iş edemiyorum gerekli bilgilerini bana izah edebilirsen cok sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Selam arkadaşlar bu konuda benim de bir sorum var , acs 550 modeli var çıkıştan 380 alamıyorum.cihazda gözle yapılan kontrollerde bir sorun görülmüyor.

titus sürücü modeli ACS 550 55-45 Kw kullanım kılavızu olmadıgı icin ezbere bir iş edemiyorum gerekli bilgilerini bana izah edebilirsen cok sevinirim
tamam şimdi senden bir ricam daha var. Hangi dijital input ne işe yarıyor. Sonra da PLC vb. kontrol birimlerinden sürücüye erişim var mı bu bilgileri de verirsen sana parametreleri ve olması gereken değerleri yazıp yollarım. Bu arada hem hardware hem de software manuali olacak bende (PDF olarak) bunları da yolluyayım. Yarın bir gün sıkıntı olursa siz değiştirebilirsiniz.
Selam arkadaşlar bu konuda benim de bir sorum var , acs 550 modeli var çıkıştan 380 alamıyorum.cihazda gözle yapılan kontrollerde bir sorun görülmüyor.

Merhaba mobilabd,

Ne gibi bir uygulama yapıyorsunuz da çıkışta gerilim okuyamıyorsunuz. Bu arada hangi model sürücünüz var ve bir de sürücü panelinde herhangi bir hata/uyarı iletisi görüyor musunuz?

yollarsan cok iyi olur ilginden dolayı cok tşkler

ukalalık olmasında acaba giriş beslemesini U1 V1 W1
motor cıkışı U2 V2 W2 diyemi baglı klemenslerde montaj hatası olmasın

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.bu sürücü bir ısıtma sisteminde 3 faz bir motoru sürmekteydi . Giriş ve çıkış uçları doğru start yaptıgınızda çıkış voltajı normal olmadığı için motor yavaş dönüyor . doğrudan bağladım motor normal çalışıyor

Peki sürücü üzerinden motora start verirken frekansınınız kaç Hz oluyor ve bu frekansı nereden veriyorsunuz? Motor yavaş dönüyorsa düşük frekansta çalıştığı içindir.

Sıfırdan çözüm sunabiliriz elbette ama ACS550 ya da ACS800'lerin parametreleri farklı oluyor.Bu yüzden sürücü modeline ihtiyacımız var, sürücünün yan tarafında yazar, ya da hiç olmadı resmini çekip bizle paylaşırsan da yardımcı olabiliriz sana.
Belki farklı bir konu ama benimde 15 kw bir sürücü butonla start verip yine butonla hızını arttırıp azalma için nasıl bir sürücü seçmeliyim.Yardımcı olabilirmisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,389
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Geri