8 kanallı dvr kayıt cihazı almak istiyorum.

neoncu

Üye
Merhaba linux sistem tabanlı dvr kayıt cihazı arıyorum uygun fiyata bana bu konuda ürnleri hakkında ikinci elde olabilir cevaplalarınızı buradan veya mail yoluylada bekliyorum

Merhaba linux sistem tabanlı dvr kayıt cihazı arıyorum uygun fiyata bana bu konuda ürnleri hakkında ikinci elde olabilir cevaplalarınızı buradan veya mail yoluylada bekliyorum

Son çıkan sistemlerin hemen hemen hepsi linux işletim sistemli. Başınızı ağrıtmayacak birşey istiyorsanız d-cam in 7208 modeli yada biges in Bullwark 1008HV modeli ni öneririm. Daha ucuz cihazlara yaklaşmayın derim başınızı ağrıtır.

Ben oyumu BULLWARK / BLW-8008HBR den yana kullanıyorum. Çoğu yerde rahatlıkla kullandığım hiç bir şekilde sorun çıkarmayan bir cihaz özellikle 5635 kamera ile görüntüsünü mutlaka görmenizi isterim 9008 de güzeldir her iki cihazda geleceğe dönük kullanımda sorun yaratmayacak cihazlar ip kamera desteğinin olması sizi analogla kısıtlamadığı için çok güzel...

merhaba benim tavsiyem de 2 terabayt destekli hikvision ve neutron kayıt cihazlarıdır özellikleri garantisi ve en başta kullanıcı dostu olası bakımndan ben bu konuda çok rahatım kolay kullanım olması müşterilerimin çok hoşuna gisdiyor tabiki kaliteside saygılar

Nacizane benim de tavsiyem Hikvision DS - 7008 HI modeli Çok kullandım ve halen kullanıyom şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım ...H.264 destekli ve tabiki Linux tabanlı.

saygılarımla...

Kolay gelsin benimde tavsiyem 2 terabayt destekli neutron kayıt cihazlarıdır.Hem kaliteli hem kullanışlı bir cihazdır.Ayrıca Neutron DVR Korede yılın başarılı kayıt cihazı seçilmiştir.

Son düzenleme:
arkadaşlar bir adet 2.el knowledge dvr kayıt cihazı vardı 500 tl ye onu aldım artık .siparişi verdim bu hafta geliyor.teşekkürler herkese elinde satan arkadaşın bir adet daha dev gibi bir cihaz vardı gerçi axwiev diye 16 kanllı askeriyede kullanılmış ama ben 4 ay kullanılmış knowledgeyi aldım garantisi devam ediyor diye umarım artık bu saatten sonra hayırlısı olur .herkese teşekkürler yorunlara açık bırakıyorum almak isteyebn arkadaşlar içinde burda bu işlerde bilgi paylaşımı için yararlı olacağını düşünüyorum sayenizde çok fazla bilgi paylaşımına sahip oldum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,443
Kullanıcılar
450,373
Son üye
kidorki

Yeni konular

Geri