6 Daireye Görüntü Aktaracam Yardım Lütfen!!!

byelit

Üye
ARkadaşlar;

Bir binaya kamera sistemi kuracam fakat bir türlü fiyat veremedim.Müşteri isteği şöyle = Bina çevresi kamera sistemi ile donatılacak,kamera sistemi bina girişinde olacak,dvr cihaz görüntüsünü her daire ye takılacak olan lcd tv ile izlenebilecek,kumanda sistemi dairelerde olmayacak buraya kadar herşey normal fakat sorun şu !! dairelerde izlemek istedikleri görüntü cihazı yani tv yada lcd mont. olunca 7" lcd monitörü kabul etmiyor küçük olduğu için lcd monitör bağlayalım dedim bu kezde en yakın daire kablo mesafesi 10 mt en uzak ise 30 mt. böyle olunca toplam kablo mesafesi görüntü olarak yaklaşık 80-100 mt arası gider.lcd monitöre kablo olarak bildiğiniz gibi vga kablo ile taşımak lazım mantık olarak 6 ad. vga kablo ve mesafe yakl.100mt ( toplam ) . tv kullanıp rg6 u6 kablo ile paylaaştırım deyince 400TL*6 ad. tv biraz fazla oluyor.Binada son çözüm olarak Merkezi Anten sistemi kuralım dedim daireler de kendi mevcut tvlerinden izlesinler dedim kaldım. Bir türlü sonuçlanmadı. Size sorum şu 7" ile 14" arası tv bulsam diyorum. Yada sizin bir fikriniz varmı ?

Sn.byelit,anlamadımki,ya RG kablo ile dağıtın verin kendi TV lerinne takıp baksınlar.Yoksa tabiki her lüksün bir bedeli olacak.Paraya kıyacaklar ne büyüklükte bir LCD istiyorlarsa ona göre yapacaksınız.

POE den AV ye dönüştürüp TVlerin video girişinden seyrettirebilirsiniz.
PoE yerine başka bir yolla yapabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri