5300E yıkamaya başlamıyor.

sbahadir

Üye
Arçelik 5300 E fuzzy çamaşır makinam yıkamaya başlamıyor. programı ayarlayıp Başla düğmesine bastığımda program düğmesi adım adım sürekli dönmeye başlıyor ve 15-20 dak bu şekilde sürekli boş boş dönüyor kafasına göre bazen yıkama yapmaya başlıyor bazende başlamıyor. başlamadığı zamanda herhangi bir led yanmıyor uyarı vermiyor yani. yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. teşekkürler şimdiden.

güzel kardeşim ön tuş takımı ve ışıkların olduğu kartı çıkar güzelce tinerle yıka.beyine giren soketi çıkar onuda yıka sonra tekrar topla çalıştır.genelde ön kart ile beyin arasında temassızlık olunca bu tip şikayetler olabiliyor.

Çok teşekkür ederim hocam deneyeceğim, sonucu bildiririm.

güzel kardeşim ön tuş takımı ve ışıkların olduğu kartı çıkar güzelce tinerle yıka.beyine giren soketi çıkar onuda yıka sonra tekrar topla çalıştır.genelde ön kart ile beyin arasında temassızlık olunca bu tip şikayetler olabiliyor.

Hocam yıka derken tinerle komple yıkamak mı yoksa tinerli bir pamukla mı sileyim.

Dediğiniz yöntemi denedim ama malesef yine aynı problemi çıkarıyor.. :(

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri