12v Serit Ledi 220v AC'de Calistirma

farkole

Üye
Merhaba arkadaslar. Iyi formlar dilerim oncelikle... Bende 12v ile calisan serit led var. Bunu nasil 220v ile calistiririm. Evin balkonu var ve buyuk bi balkon. 2 tane lamba var. Ben bunlarin 1ini iptal edip serit led yapmak istiyorum. Internette dolasmama ragmen bulamadim birsey.. transformator gibi birseymi baglamam gerekiyor. 220v AC girecek. 12v DC cikacak.. boyle birsey piyasada mevcutmudur. Bilgilendirirseniz sevinirim. Hayirli geceler dilerim..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba arkadaslar. Iyi formlar dilerim oncelikle... Bende 12v ile calisan serit led var. Bunu nasil 220v ile calistiririm. Evin balkonu var ve buyuk bi balkon. 2 tane lamba var. Ben bunlarin 1ini iptal edip serit led yapmak istiyorum. Internette dolasmama ragmen bulamadim birsey.. transformator gibi birseymi baglamam gerekiyor. 220v AC girecek. 12v DC cikacak.. boyle birsey piyasada mevcutmudur. Bilgilendirirseniz sevinirim. Hayirli geceler dilerim..
12v çıkışlı led sürücü alacaksınız
diğer adıyla güç kaynagı power supply ama önce kaç metre şerit led kullanacaksınız buna göre almalısınız metresini 5w harcıyor düşünün ona göre alın 5 metre için 30w güç kaynağı gerekir yada elinizde bilgisayar power supply varsa onuda kullanabilirsiniz ledlere bağlayacağınız kısım işlemcinin yanına takılan 4 pin veya 6 pin soket 12v dir 300watt bir bilgisayar güç kaynagına 50metre led bağlana bilir

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri