0-10 volt kontrol

Tesadüf olmuş. Aslında arduino kullansanız daha kolay. Bir sürü kaynakta bulursunuz. Programlamak için ayrıca bir devreye ihtiyaçta yok.
OLSUN HOCAM DEVRE YAPMASI DAHA HOŞUMA GİDİYOR BENİM :)

OLSUN HOCAM DEVRE YAPMASI DAHA HOŞUMA GİDİYOR BENİM :)
Aslında bu şekilde daha çok öğrenme gerçekleştirirsin. Devre kurarsın hata yaparsın çözmek için araştırırsın ama ne bileyim Pic ile uğraşmak benim zoruma gidiyor artık hem maliyet açısından hem de uğraştırması bakımından. Yaşlandık ondan galiba.

@deşarj güzel insan, sana sabırla cevap veren kişilere saygın olsun o caps lock tuşunu kapatarak yaz. etiği burada öğrenemezsen hiç bir yerde öğrenemezsin. biraz okur yazar olun. ben olsam 3. posttan sonra tek satır yazmazdım. önce forum kurallarını bir daha oku, sonra internet yazışma etiğini araştır, vaktin kalırsa bana laf edersin üzülmem.

Son düzenleme:
@paskomya üstat haklısınız internet ortamında büyük harfle yazmak saygısızlık anlamına geliyor ancak ben bu tür şeyleri pek takmıyorum artık. Önceden kıl tüy bir çok şeyi takıntı yapardım şimdi hastalıklarla boğuşuyorum sebep ise herşeyi kafaya takıp dert etme. Ben yazı tipinden ziyade yazının içeriğine bakıyorum, saygısızlık yapacak adam içerikte de yapıyor zaten. Ben arkadaşın bilerek büyük harf kullandığını düşünmediğim için takılmadım. Uyarı yapmanız iyi oldu ama bundan sonra büyük harf kullanmaz diye düşünüyorum.

@paskomya üstat haklısınız internet ortamında büyük harfle yazmak saygısızlık anlamına geliyor ancak ben bu tür şeyleri pek takmıyorum artık. Önceden kıl tüy bir çok şeyi takıntı yapardım şimdi hastalıklarla boğuşuyorum sebep ise herşeyi kafaya takıp dert etme. Ben yazı tipinden ziyade yazının içeriğine bakıyorum, saygısızlık yapacak adam içerikte de yapıyor zaten. Ben arkadaşın bilerek büyük harf kullandığını düşünmediğim için takılmadım. Uyarı yapmanız iyi oldu ama bundan sonra büyük harf kullanmaz diye düşünüyorum.
kıl tüy şeylere takılmamayı ben de öğrendim, artık benimde derdim değil. ama nezaket kuralları ve güzel dilimizin kullanımı konusunda hassas olmam benim için kötü bir zaaf olsa bile; olması gerekendir. ilk önce yaşa sonra ustalığa saygı isterim. toplum olarak saygıyı hak ediyoruz. sosyal medya, internet çıktı ama nezaket kuralları değişmedi. saygı ve nezaketten kaybeden kimse görmedim ben.

Forum istatistikleri

Konular
128,470
Kullanıcılar
450,413
Son üye
umut56

Yeni konular

Geri