şifre kırma

arkadaşlar ben bilgisayr konusunda uzman olan arkadaşlardan şöyle birşey istiyorum.

bende bir 32 GB flaşdisk var. bu flaşdiske uyarlı bir program yapacaksınız. program şöyle:

Mesela bir bilgisayrın oturum açma yerine geldik. şifre istiyor. flaşdiski takınca otomatikmen şifreyi kırısın ve şifreyi bana göstersin. sadece bu kadar.

lütfen çok lazım oluyor. herkese şimdiden teşkkürler....

Arama motorunda arayınca birkaç program çıkıyor (ne kadar güvenli bilemem) lakin sadece 1 işletim sistemine uygun yazılmışlar . Bu iş için birkaç sabit yöntem var muhtemelen duymuşsunuzdur. Windows ise güvenli modda admin olarak girip şifreyi değiştirmek , ubuntuda ise recovery modunda girip kısa bir kod yazmak gibi . Kısa işlemler... Bunu yapacak programın yazılması cidden zor bir iş uğraşan olacağını sanmıyorum :)

arkadaşlar ben bilgisayr konusunda uzman olan arkadaşlardan şöyle birşey istiyorum.

bende bir 32 GB flaşdisk var. bu flaşdiske uyarlı bir program yapacaksınız. program şöyle:

Mesela bir bilgisayrın oturum açma yerine geldik. şifre istiyor. flaşdiski takınca otomatikmen şifreyi kırısın ve şifreyi bana göstersin. sadece bu kadar.

lütfen çok lazım oluyor. herkese şimdiden teşkkürler....

Daha az film seyredip, daha çok okumalı ve çalışmalısınız!!!

Arama motorunda arayınca birkaç program çıkıyor (ne kadar güvenli bilemem) lakin sadece 1 işletim sistemine uygun yazılmışlar . Bu iş için birkaç sabit yöntem var muhtemelen duymuşsunuzdur. Windows ise güvenli modda admin olarak girip şifreyi değiştirmek , ubuntuda ise recovery modunda girip kısa bir kod yazmak gibi . Kısa işlemler... Bunu yapacak programın yazılması cidden zor bir iş uğraşan olacağını sanmıyorum :)

ewet arama motorlarında baktım. zaten şifre kırmayı biliyorum format cdsinden yapıyorum kırıyorum. Fakat daha çabuk bir yöntem varmı onun için sormuştum katana arkadaşımızda çok yardımcı oldu sağolun ama gerçekten yani ben kendi cümlemi okuyunca gerçektende sanki çok flim izliyomuşum gibi geldi halbuki bilgisayarın başından kalkmadığım için tv de izlemiyorum:d

Şifre kırma belirli bir programın bir versiyonuna özel yapılabilinir. yani Windowsun bir versiyonunun şifresini kıran program diğer bir versiyonunu kırması biraz zor cunku her yeni çıkan versiyonla beraber Şifre kısmımında değiştiriyorlar.

aynn öyle söylediğin çok doğru bende daha geçen hafta anladım. xp bilgisayarımın şifresni kırayım dedim kırdı. ama windows8 laptopumunda kırayım dedi fakat kırmadı versiyon mu ne uygun değilmiş

Forum istatistikleri

Konular
128,334
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri