İndirimli Elektrik Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi paylaşabilirseniz karşılıklı görüşerek teklif vermek isterim,
[email protected]

Saygılarımla.
hafta başı görüşüldü 1-2 gün içinde cevap gelecekti gelmedi ben daha nasıl güvenebilirim . bana fiyat teklifi verecekti . ........

dostum selam tek bir tüzel kişilik adı altında yıllık 100,00kwh en az enerji tüketimin varsa istediğin enerji şirketinden alabilirsin enerjisa akenerji zorlu içdaş vb bir çok firma var onlar zaten sana yardımcı olur ara zaten müşteri arıyorlar oranları hangisi fazla verirse indirimi ondan alırsın

dostum selam tek bir tüzel kişilik adı altında yıllık 100,00kwh en az enerji tüketimin varsa istediğin enerji şirketinden alabilirsin enerjisa akenerji zorlu içdaş vb bir çok firma var onlar zaten sana yardımcı olur ara zaten müşteri arıyorlar oranları hangisi fazla verirse indirimi ondan alırsın
müşterim aylık fatura 35 000 -- 40 000 tl ödüyor . benim senelik değil aylık tüketimim zaten fazla . bir firmadan teklif aldım diğer firma sorumlusu geldi geliş o geliş daha haber yok galiba elektrik çarptı .

Sayın ŞERİF-58;

-Bahsettiğiniz işyeri hangi elektrik dağıtım bölgesinde bulunuyor acaba? Türkiye genelinde mi? Yoksa sadece belli bir şehir veya bölgede mi?

-Eğer MERAM EDAŞ bölgesinde ise sizi yardımcı olabilecek arkdaşlara yönlendirebilirim.

-Tüketim değerleriniz fazlasıyla uygun Serbest Tüketici olmak için. (Son düzenlemede yıllık 30000 kwH )

MerhabalarSivas Belediyesinde çalışıyorum Elelktrik enerjisini ÇEDAŞ isimli şirketten alıyoruz yıllık yarım milyon TL fatura ödüyoruz Enerjiyi daha ucuza almak istiyoruz bana bununla ilgili elektrik enerjisi alım şartnamesi, sözleşmesi ve fiyat lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Şerif arkadaşım bu enerji satma işi bölgeler arasında farklılıklar gösterebiliyor.Mesela iç anadolu bölgesinde 1 ayda 30.000 kw ı dolduran sanayi ve ticarethane aboneleri için geçerli.2013 yılına kadar meskenleride serbest tüketiciye geçircekler.

O ilginçmişte konu hakkında daha detaylı bilgi alabileceğimiz bir yer vamrı

indirimli diye satıyorlar başka taraftan çıkarıyorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,314
Son üye
Şuayıp çelebi

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.