İl İl Kompanzasyon Eğitimi

Kocaeli veya gebzeye ne zaman gelirsiniz acaba?

ben 5 ay önce kayıt oldum sadece arayıp şehiri sordular birdahada ne çagırdılar nede aradılar var bu işde bi iş.

Değerli arkadaşlar,

Bazı illerde başvuru sayısı 10'u dahi bulmamıştır. Başvuru sayısı 10'u aşan illerde de sırasıyla eğitimler yapılacak.

Tabi bu arada eğitime başvurup da ücretli olduğu için gelmek istemeyenlerde oluyor!!!

2 ocak 2011 pazar günü Sakarya'da, 16 Ocak 2011 pazar günü de Bursa'da eğitim yapılacaktır. Sırayla diğer illerde de yapılacaktır.

Bu arada hatırlatırım, bir organizasyon yapmak o kadar kolay değil malesef

Sakarya'daki kompanzasyon eğitimi 2 Ocak 2011 Pazar günü 8 kişinin katılımıyla SAGİAD Sakarya Genç İşadamları Derneğinde düzenlendi. Pazar günlerini feda ederek eğitime gelen meslektaşlarımızı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Kompanzasyon Eğitimi

pek talep yok kompanzasyon egıtımıne ama arkadaslar kompanzasyon sadece cezaya gırmemek ıcın yapılan bır calısma olmamalı.. işletmemızdeki elk maliyeti ve elektrık motorlarının verımı ni düsünursek cok cıddi kazanımlar elde ederiz...

16 Ocak 2011 Pazar Günü Teknik Eğitim Vakfı Bursa şubesinde yapılması planlanan kompanzasyon eğitimi, ileri bir tarihte düzenlenmek üzere iptal edilmiştir.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri