İş arıyorum (bulamıyorum!)

arkadaşlar bu ilan patronlardan iş istemek için açılmış siz CV ye patronu kötüleyen yorumlar ekliyorsunuz bu gidişle bu CV ye dönüş olmasını bırakın kavga bile çıkartır

Zaten bu cv ye kimse iş vermez.Bukadar donanımlı adama ne çay taşıtılır nede temizlik yaptırılır:)

Her iş öyle değil işte örnek kendi bölümümden vereyim :) biyomedikal alanında herşeyi bil alanında seni almayacak şirket veremeyecekleri ücret yoktur

Bu devirde herşeyi bilmek yerine bence bundan daha önemlisi insanın herşeyi öğrenmeye yeteneğinin olması ; artık eski zamanlardaki gibi bilgi , belge , dökümantasyon , bilirkişi sıkıntısı yok ; herşey ama her şey var ; sadece öğrenme kapasitesi yüksek bireyler lazım piyasaya.........

Eğer hala arıyorsan bi yer var benim bildiğim elektrik ustası olarak git bi görüş diyeceğim ama ikamet nerde idi senin benim dediğim iş istanbul'da

HTC One X cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

kaliteli iş yerlerinde herkesin işi bellidir: bu demektir ki çaycısı çay demler,çay dağıtır, otomasyoncusu gelir sistem kurar ama yeri gelir muhabbet olur otomasyoncusu muhabbetine çay ikram eder

İçimde bir pişmanlık var acaba bu konuyu açmasaydım diye.
Bir kaplumbağa bir tavşanı ne zaman geçer ?
Cevap: Hiçbirzaman !

Ancak burada bir istisna var. Şayet kaplumbağa kendini aşarsa o ister ise tavşan, ister ceylan , isterse her şey veya hiçbir şey olabilir.
Maksat kendini aşmaktır.

Bazı arkadaşlar birbirlerini eleştiriyor !
Burada beni eleştireceksiniz(Ben fikir ve yaklaşımlarınıza değer veriyorum(diğer arkadaşlar vermiyor diye bir sonuç çıkarmayın) ).

Peki yaşım olmuş 40 bu başlığı neden açtım?
Ambiane bir tabir olacak ama kusura bakmayın. Bana giren size girmesin diye açtım(Öncelikli sebebim budur).Diğer sebebim ise "hatanın neresinden dönerseniz kârdır" fikridir.

Bizi birleştiren milyonlarca bileşen varken ufak tefek ayrılıkları göz önüne getirip yargılamayalım birbirimizi.

Özür dilerim....

sayın seagate yaşım sizin kadar yoktur belki ama size bir cümle yazmak istiyorum inş bu belki fikirlerinizi,yaşantınızı,hissiyatınızı biraz olsun etkiler iş konusunda

"bir şirketin başarısı yıl sonunda ne kadar sorunu olup olmadığı değil bir önceki seneki sorunlarla aynı olup olmadığıdır"

Zaten bu cv ye kimse iş vermez.Bukadar donanımlı adama ne çay taşıtılır nede temizlik yaptırılır:)
arkadaşım sen çay taşıyorsun galiba birde öldürseydin arkadaşı neden iş bulamadığını soruyor insanın cv iyi olursa iş bulur iyi değilse bulamaz yada bahtı kötüdür yada yüksek ücret istiyordur işçi çay taşıma aracı değildir bir kalifiye elaman patrona çay taşıyorsa yırtsın o diplomayı bence...

arkadaşım sen çay taşıyorsun galiba birde öldürseydin arkadaşı neden iş bulamadığını soruyor insanın cv iyi olursa iş bulur iyi değilse bulamaz yada bahtı kötüdür yada yüksek ücret istiyordur işçi çay taşıma aracı değildir bir kalifiye elaman patrona çay taşıyorsa yırtsın o diplomayı bence...
Ahh ahh hani derlerya beni bi sen anladın sende yanlış anladın.Arkadaşım önce konuyu iyice oku ondan sonra cevap ver bak ne için yazmışım.İyice okuduktan sonra özür bekliyorum.Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri