öyle bir düzenek olmali ki herkez hayran kalmalı

tahsin173

Üye
merhaba arkadaşlar. şimdi dikdörtgen şeklilnde 80cm e 50 cm lik düz bir sac düşünün veya tartı (baskül) öyle bir düzenek kurmalıyım ki o tartıya ağırlık bindiği anda motor devreye girecek ve o dikdörtgen zemin 30 cm yukarı çıkacak ve duracak. ve yük alındığında eski haline dönecek. tam anlatamadım sanım ilgilenen arkadaşlar mutlaka görüşelim.getirisi yüksek bir iş. iyi paylaşımlar.

[email protected]

- - - Updated - - -

merhaba arkadaşlar. şimdi dikdörtgen şeklilnde 80cm e 50 cm lik düz bir sac düşünün veya tartı (baskül) öyle bir düzenek kurmalıyım ki o tartıya ağırlık bindiği anda motor devreye girecek ve o dikdörtgen zemin 30 cm yukarı çıkacak ve duracak. ve yük alındığında eski haline dönecek. tam anlatamadım sanım ilgilenen arkadaşlar mutlaka görüşelim.getirisi yüksek bir iş. iyi paylaşımlar.

[email protected]
.............................

Birçok şekilde bu yapılabilir fakat bundan bir getiri sağlanacağına dair bir yol bulamadım. Sistemin kaldıracağı ağırlığı söyleyin ona göre birşeyler söyleyebilirim.

Kaldırma işlemi elektrik motorundan ziyade, pnömatik devre elemanlarıyla daha rahat gerçekleştirilebilir. Detayları özel mesaj aracılığıyla görüşebiliriz.

Forum istatistikleri

Konular
129,350
Kullanıcılar
451,822
Son üye
34erdi34

Yeni konular

Geri