çamaşır makinem sıkma sırasında çok ses çıkarıyor

gngrone

Üye
merhabalar.aeg marka eski bir çamaşır makinem var yıkamasında herhangi bir problem yokken sıkmaya geçtiği zaman aşırı bir ses çıkarıyor. daha kötü olacağından dolayı çalıştıramıyorum. öğrenci olduğum içinde kendim yaparsam masraftan kurtulacağımı düşünerek araştırma yaptım ve burayı buldum. herhangi bir öneriniz varsa çok sevinirim. iyi forumlar.

Rulmanlar ömrünü tamamlamış olabilir. Selamlar.

Kazan rulmanları(2ad) ve keçe deişmeleri gerekiyor.Piyasada ustalar bu işi 100-120 Tl arası yapıyorlar.Parça fiyatları düşük, işçilik biraz uğraştırdığı için toplam fiyatı yükseltiyor.200tl ye 2.el makina bulabilirsin,işi bilen biriyle almazsan birde tamir işi olur ve daha pahallıya mağıl olur.En iyisi tamir edin yada usta çağrın.En mantıklısı budur.Allah yardımcı olsun.

Arkadaşım büyük olasılıkla rulmanlar ve makinenn kazanını tutan amortisörlerin ömrü bitmiştirç

rulman ve 10ve 20 tl arası satılıyor değiştire bilirsen makine olur

çok sağolun rulman alıp değiştirebilirim sanırım ancak şunu sormak istiyorum elimden gelse bile hangisi hangisi olduğunu bilmediğim için makineyi açıp fotoğrafını çeksem buraya koysam olur mu acaba? cevaplarınız için çok teşekkür ederim. iyi forumlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri