Üyeliğim hakkında

Benimde bazen oluyor şalter trip pozisyonuna düşüyor kısadevre veya aşırı yükten :)
Bu tip durumlarda şalter trip pozisyonundan 1 yani on pozisyonuna alınmaz geçmez zaten. Önce off pozisyonuna almak gerekir :)
hocam siz şimdi forumdan çıkın bir reset atın kendinize sakinleyin öyle gelin :)

Duzeltildiyse sevinmelisin bence).ileriye bakmak herzaman daha iyidir)
Tabi ya 10 sene boyunca benden bir ev parası fazla kazandılar , aynı iş yerinde aynı işi yapan insanlara farklı maaş verip iş barışının içine edenlere ağız dolusu sövmek beni daha çok rahatlatıyor sevinmekten.

Tabi ya 10 sene boyunca benden bir ev parası fazla kazandılar , aynı iş yerinde aynı işi yapan insanlara farklı maaş verip iş barışının içine edenlere ağız dolusu sövmek beni daha çok rahatlatıyor sevinmekten.

Kardeşim insan bütün alacaklarını bu dünyada alacak değil ya ! Asıl olan ahiret orada faiziyle !!! alacaksın buna hiç şüphen olmasın. Bende bazı alacaklarımı (Maddi-manevi) ahirete bıraktım. Borcu fazla olanların vay haline !!!

Ustad kusura bakma ama hata bence sizdeymis..neden musade ettiniz peki oyle olmasina..insanlar bazen kendini pazarlamayi da bilmeliler.ayni statudeki adam benimle ayni isi yapip benden fazla hak kazaniyorsa bi dakika noluyo ya derdim ben mesela..siz neden demediniz

Kardeşim insan bütün alacaklarını bu dünyada alacak değil ya ! Asıl olan ahiret orada faiziyle !!! alacaksın buna hiç şüphen olmasın. Bende bazı alacaklarımı (Maddi-manevi) ahirete bıraktım. Borcu fazla olanların vay haline !!!
Senin adın nasıl hırçın oluyor , hırçın adam hakkım yeniyor diye bağrınır , sen Hazreti Mevlana gibi olmuşsun :)

Ustad kusura bakma ama hata bence sizdeymis..neden musade ettiniz peki oyle olmasina..insanlar bazen kendini pazarlamayi da bilmeliler.ayni statudeki adam benimle ayni isi yapip benden fazla hak kazaniyorsa bi dakika noluyo ya derdim ben mesela..siz neden demediniz
Mahkemeye verdik kaybettik , birde işyerinin mahkeme giderlerini ödedik, puhahaha :)

Bu dünyayı oyun bahçesi sananları öbür tarafta tahterevalliye oturtacaklar ! kaydıraktan da kaydıracaklar !
Alacakları olanlar rahat olsunlar...

Forum istatistikleri

Konular
128,389
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri