1981 dogumluyum. Elektronik Haberlesme MYO mezunuyum. 4 sene telefon santralleri ve network kablolama uzerine calistim.Son 4 senedir Yangın,Hirsiz Alarm,Kamera guvenlik uzerine calisiyorum. Merkezi uydu sistemleri de kurmaktayim. Proje bazlı işlerde de çalıştım.

meslek lisesi ve myo elektrik mezunuyum çıraklık dönemlerim tesisat ve pano üzerinde inşaatlarda ve og üzerine direk tepelerinde geçti :-D şimdi kamuda elektrik teknisyeni olarak görev yapıyorum

2005 EML Elektrik bölümü mezunuyum, 2008 yılında MYO Endüstriyel Otomasyon bölümünü terkettim. 2 yıl İstanbul BEDAŞ'ta OG hücreleri ve trafoları arıza, bakım ve montaj işinde çalıştım, 3 yıl tünelerde Elektrik Teknisyeni olarak çalıştım. Şu an bir yıldır HES'te Kumanda operatörü olarak çalışmaktayım. Hobi olarak web, masaüstü, mikrodenetleyici, gömülü sistemler ve tabiiki plc programlama ile uğraşmaktayım.

**tt ile mobilden yazıyor...

1992 yılı Kastamonu Taşköprü M.S.E. Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bolümü Mezunuyum. Piyasada en çok tesisat üzerine çalıştım, en son şantiye saha elektrikçiliği yaptım. 98 yılında fiziki olarak mesleğimden kopsamda gönlüm halen pano imalatı veya vinç, fabrika, makine bakım onarımı işlerindedir. Forumun sıkı takipçilerindenim, buradan kıymetli üyelerimizden çok şey öğrendim, onlara minnettarım, öğrenmeye de devam ediyorum. Otomatik kumandayı çok çok seviyorum. Çorum' luyum, halen Ankara' da Polisim. Saygı bizden olsun.

Son düzenleme:
arkadaşlar 10 kiloluk kırıcı delicim vardı motor arızası verdi, sarılması gerekiyor, motor sargısı yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? görüşelim

arkadaşlar 10 kiloluk kırıcı delicim vardı motor arızası verdi, sarılması gerekiyor, motor sargısı yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? görüşelim
Yardimci olan mutlaka cikar da bu mesajin altinda farkli bir konu konusuldugu icin baska konu acarak daha hizli cevap alabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,357
Kullanıcılar
450,217
Son üye
hshshjsjsh

Yeni konular

Geri