makina imalatı firmasında elektrik ve montajcıyım

şu anda işsizim :)
okulumdan bezdiğim ve de geçmişte uğraştığım için ses sistemlerine daldım ama burda müşteri çıkmıyor. insanlar ucuza alışmış. kalite olmasın az görsel olsun tıngırdasın yeter diyor.
bakalım bir yerde kamyon tesisatı için eleman arıyorlar. oraya başlarsam kamyon fotları atarım artıkın:)

Bodrumda bir otelde teknik servis tim 1hafta öncesine kadar ayrıldım tescili bozdurup askere gitmeyi düsünüyom :)

Eskisehir de yasiyorum. Zayif akim teknisyeniyim.

2013 yılına kadar mekanik Bakım onarımcıydım o tarihten bu yanada elektrik [emoji4]

Ahsap sektorunde elektrik bakim teknisyeni olarak calismaktayim. cnc, ebatlama, bantlama, gonyeleme,boya, boya kurutma, paketleme vs makinelerimiz var ayni sektorde calisan arkadaslarimiz var ise tanisalim arizalarimizi paylasir birbirimize yardimci oluruz

2010 Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Konya'da yaşıyorum.5 yıldır makine otomasyonu üzerine imalat yapan 2 ayrı firmada çalıştım. Halen devam ediyorum. Allah izin verirse 2016 veya 2017 de kendi iş yerimi açmayı planlıyorum.

elektrik teknisyeniyim tekstil fabrikasında (iplik üretimi) çalışıyorum aynı zamanda 2. öğretim okuyorum

Ilk isim elektrik taahhut firmasindaydi. Vaktimin cogu santiyelerde gecti.
Simdi de periyodik kontrol firmasindayim. Topraklama ve tesisat kontrolleri yapiyorum.
Daha önce montajini yaptigim islerin simdi kontrolunu yapıyorum. O yuzden zorunlu ama isabetli bir sektor degisikli oldu.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri