Konya selçuk üniversitesi endüstriel otomasyon ve elektirik teknikerliği 2006 mezunuyum plastik sektöründe çalışıyorum işletmede elektirik, elektronik, hidrolip, pinomatik, olarak arıza ,Bakım, onarım ve gerekirse yeni proje ler yapıyorum birada mekanik bilgim var proses ayarlarınıtatbik ediyorum (proses ayarlarını plastik sektöründe çalışan arkadaşlar bilir) elimden geldiğince işletme için yararlı olmaya çalışıyorum.

Erciyes Üniversitesi K.M.Y.O. End. Elektronik Mezunuyum, Çeşitli firmalardan sonra şimdi özel bir firmanın AR-GE departmanında çalışıyorum.

Orta Gerilim hücre üretimi yapan bir firmada dış ticaret ve iş geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum.

pamukkale denizli m.y.o elektrik mezunuyum büro mobilyası fabrikasında bakım onarım sorumlusuyum.

2010 karadeniz teknik üniversitesi orm.end.müh. Büro Kontrplak Üretiminde çalışıyorum.

2001 E.M.L. elektrik bölümü mezunuyum 6 yıldır Manisa da aspiratör fabrikasında testcilik yapıyorum.

Kayseri Erciyes Üniversitesi K.M.Y.O Makine Bölümü mezunuyum, Şeker Fabrikasında makinist olarak çalışıyorum....

konya meram eml 2007 mezunuyum selçuk elektronik teknolojisi 2 yıllık okuyorum özel şirkete degirmen panoları imalatı ve montajını yapıyorum

slm arkadalar ben adana motor meslek lisesi mezunuyum hobi olarak onbeş yıldır elektronikle uğraşmaktayım hidro elektrik santralinde türbin operatörüyüm

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri