2008 Niğde Üniversitesi Elektrik-Elektronik Müh. bölümü mezunuyum. 2008-2010 arası taahhüt ve hizmet alım işleri yapan bir firmada çalıştıktan sonra 2010 da elektrik dağıtım şirketinde çalışmaya başladım.

2004 teknik lise mezunuyum ozel bır sırkete elektrık teknısyenıyım her turlu pano ve elektrık ıslerıyle ugrasmaktayım ozellıkle otamatık kumanda akıllı roleler ve kompanzasyon işlerıyle ugrasıyorum

2000-2001 eml mezunuyum özel bir şirkette yem sektöründe elektrik teknisyeni ve pano oparatörü olarak çalışıyorum MERSİN

2005 e.m.l. Mezunuyum.uzun bir aradan sonra tekrar okula başladım gazi üni. Uzaktan eğitim m.y.o. Kontrol ve otomasyon teknolojisi bölümünde okuyorum. Siemens ağırlıklı pano imalat alanındayım.(pano montör)projesi olan hertürlü pano imalatını elimden geldiğince yapmaktayım.her pano ayrı bir tecrübe ve bilgi katıyor seviyorum pano işini.bursa

1996 meslek lisesi tekstil sektöründe elektrik konfeksiyonda mekanik eletrik

1993 akdeniz ünivetsitesi myo elektrik mezunuyum. Şu an yurtdışında inşaat sektorunde tekniker olarak çalışmaktayım.Istanbul

89 eml ,92 myo elektrik bölümlerini bitirdim 88 den beri pense tornavida kontrol kalemi elim de ne iş olursa yaparım cinsin den devam ederken , bir resmi kurum da işletmecilik yapmaya nacizane uğraşıyorum .mesleğimi seviyorum çünkü ekmeğimi bu yoldan kazanıyorum mersin de yaşıyorum tüm meslektaşlarıma kazasız belasız çalışmalar diliyorum.

Yüksek okul elektrik mezunuyum uzun bir süre özel bir şirkette elektrikçi olarak çalıştım üç yıldır devlet hastanesinde elektrik teknikeri olarak çalışıyorum

elektrik-elektronik mühendisiyim güneş enerjili sistemlerle aydınlatma sektöründe çalışmaktayım. firmamız birçok konuda çalışma yapmaktadır gelen talepler üzerine çalışabilmekteyiz(güvenlik sistemleri,invertör-konvertörler,ac-dc aydınlatma sistemleri,kayan yazı-led animasyon vs)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,195
Son üye
dijitalpark

Yeni konular

Geri