Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri Konusunda Hizmet Veren Bir Firmada Çalışmaktayım.
Windows İşletim Sistemlerini İyi Derecede Bilmekteyim.
Linux / Unix İşletim Sistemlerini Orta Derecede Bilmekteyim.
CCNSP Sertifikası Sahibiyim,
Güvenlik Yazılımları (Anti-Virüs, Firewall) ve Güvenlik Donanımlarında İyi Derecede Bilgim Mevcut.

bir an hiç bitmeyecek sandım..
böylesi daha güzel forumda bu kadar değerli ustalarımızın olduğunu bilmek bizleri de sevindiriyor..
ben Kocaeli elk. müh 4. sınıf öğrencisiyim..aynı zamanda izmit te bir otomasyon şirketinde ikamet ediyorum..
kısmet se otomasyona gönül verdik bakalım hayırlısı..
bizim mesleğin en güzel yanı iş değişim kolaylığı..
tesis işleri ile uğraşan bir şirketten yeni ayrıldım...
Piyasalar da maşallah baya canlanma var..
ALLAH nazardan esirgesin

tekirdag cerkezköy de bir beyaz esya fabrikasinda elektrik teknisyeni olarak calisiyorum 94 meslek lisesi elektrik mezunuyum 33 yasindayim

1999 eml mezunuyum elektronik bölümü İstanbul da vatan teknik adında şahıs firmam var... ismim Fehmi Vatansever

2008 myo mezunuyum su anda afganıstanda elektrık teknıkerı olarak calısmaktayım askerı usse konut projesınde elektrık ıslerı koordınasyonu ve yapılandırmasını yaptırıyorum...

mecidiyeköyde tahhud firmasında elektrik projesi çiziyorum ve proje kşfi ve teklifi hazırlıyorum

93 düz lise mezunuyum.17yıldan bu yana elektrik ile uğraşıyorum.Şu anda İskenderun da ,Şampiyon Filtre fabrikasında elektrik sorumlusuyum.

rüzgar enerjisi sektöründeyim...sektörle ilgili soruları olan arkadaşlara yardımcı olabileceğimi,sanırım sölemeye gerek yok...ama tüm ihtimalleri gözönünde bulundurup hatırlatmak istedim:))

Merhaba
Ben de amatör olarak elektroniğe gönül vermiş bir kişiyim.1965 den beri ilgilenmekteyim.İstanbuldayım ve de mesleğim Diş Hekimliği.

Bende Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2.sınıf Öğrencisiyim.Adanalıyım.AMPERA nickli abim bana ulaşırsan sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri