elektrik teknikeriyim 2002 meslek yüksek okulu mezunuyum bir baskı öncesi hazırlık firmasında Bakım onarım bölümündeyim.torna, fireze, (krom,bakır bakır,nikel)kaplama makinelerinin bakımı ve arızalarında sorumlu bakım onarım grubundayım.Ayrıyeten dışarıda plc ile ilgili otomasyon işleri ile uğraşıyorum.yaptığım projeler.kutu dolum makinesi,bant otomasyonu, dört kefeli terazi otomasyonu, pres otomasyonu

elektrik üzerine çalışıyorum
2 dış ticaret firması ortaklarındanım 2 side elekrik üzerine

Selam izmirden katılıyorum dalglç pompa üretimiyapan bir firmada bobinaj bölümü sorumlusuyum malum elektrik konusuna enyakın biz olduğumuz için fabrikanın elektrik sorunlarıylada ben ilgileniyorum teşekkürler

konyada kendi dükkanImda hemen hemen önüme ne is gelirse yapIyorum tartIm ve torbalama dozajlama sistemlerI, tesisat aktif reaktif vinç panosu un fabrikas1 sistemleri.plc sistemlerI ve herturlu arIzalar iste.GELEN GERI ÇERILMEZ MANTIGI...

1997 İstanbul denizcilik ve su ürünleri meslek lisesi elektrik-2001 Gaziosmanpaşa üniversitesi tokat meslek yüksek okulu elektrik bölümümlerini bitirdim
Koç holding fabrikasında motosiklet sektöründe çalışmaktayım tesis bakım bünyesinde cnc tezgahlar ve işletmenin her türlü sorunlarına müdahale

1989-1993 , Bir Termik Santralda ,
1993-17.07.2009 Bir Elektrik Dağıtım Şirketinde , Röle ve Ölçü Aletleri Mesul Teknisyeni olarak çalıştım.

1998 yılı Alaplı MYO End.Elektronik Bölümü mezunuyum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1989 teknik elektronik mezunuyum.adımdan da anlaşılacağı gibi konjenerasyonda çalışmaktayım.bakım onarım ve operatör görevlerimin yanında o.g salt sistemindeki bakım onarım işlerinede bakmaktayım.

merhaba...siteye izmirden katılıyorum.1990 çınarlı meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.1996dan beri tüpraşta elektrikçilik yapıyorum.bu siteye bayılıyorum.seviye kaliteli.herkese hayırlı işler.

end.elektronik mezunuyum
elektrikmuhendisligi firmasinda kalite kontrolum

Plastik ve Teneke ambalaj imalatı yapan bir firmada bakım şefi olarak çalışıyorum. Elektronik Mühendisiyim

Forum istatistikleri

Konular
128,274
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Yeni konular

Geri