Üniversite Binary Saat ödevim

ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirm ne devre tasarlamyi biliyrum nede pıc programlamayi sadece üstün körü baskı devre çıkartma parça yerleştirme vs bunun gibi bişey olmalı basit olmalı

bi deneme devresi tmr0 ayarlanması gerekebilir kolay gelsin

Ekli dosyalar

• Binary Clock.rar
    145.4 KB · Görüntüleme: 5
çok teşekkür ederim devre tam istediğim gibi bayram dönüşü uyraşıcam malum öğrenciyiz bayram tatili sabah yolcuyum 10 numara oldu bu yeniden teşekkurler, yalnız programlamada ve ares tasarımda büyük sıkıntım olacak belirttiğim gibi ne elktroniğe ilgim var ne de devre tasarlayabilecek kadar bilgim

bide saati ileri geri alma düğmelerini falan neresine bağlıcam bunun

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok ilginç.önce nasıl bişey acaba diye resme baktım yorumlara ve nasıl okunduğuna baktım çok sinir bozucu geldi.videoyu seyrettim (saniyeleri okuyamadım ama) hoşuma gitti.yapıp asacaksınız duvara ama bitek siz okuyabileceksiniz bir nevi kripto gibi.ee tabi zaman çok değerli böyle kıymetli bişeyi herkese göstermemeli birileri sizin kıymetli vaktinizi çalabilir:). şaka bi yana odanızda ya da duvarınızda dekoratif olarak hoş görünebilir.yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

Bununla ilgili klasik bir söz; "Dünyada 10 çeşit insan vardır, binary bilenler ve bilmeyenler."

gerçekten söylediğiniz çok doğru güzel bişey ama ben mecburiyetten yapıyorum malesef :) sözde gayet güzel :)

Arkadaşlar bu devreye yardımci olabilcek varmı bana ?

slm biraz meşguldum fırsat bulunca bitirdim
porta.0 ile ayara giriyorsun porta.1ve 2 ilede yukarı aşağı ayarladıktan sonra porta.0 ile kaydeder kolay gelsin

çok ama çok teşekkür ederim gerçekten ellerinize sağlık hakkınızı helal edin yardımınız olmasa nasıl yapardım bilmiyorum bugun sabah hocayla konuşmaya devreyi göstermeye gideceğim tekrar tekrar sağolun

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,266
Son üye
Ggungorur

Yeni konular

Geri