Ücretsiz Yazılım Desteği Veriyorum

barsbaris

Üye
İyi günler herkese.Elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum.E-plan ,Tia portal ,ispsoft,xg5000 ve hmi bilgim orta düzeydedir.Kart tasarımı ve gömülü yazılımda proje gelistirdim.Kendi kendimi sürekli geliştirme adına ve severek yaptığım için PLC programlama ve gömülü yazılım işlerinize ücretsiz talibim.Bu işi ücretle yapan arkadaşlardan özür diliyorum.Kendimi geliştirmek ve insanlara yardım etmek istiyorum.Projeleriniz için özelden mesaj atabilirsiniz.Bursa da oturuyorum.Şehir dışı da olabilir.Yardım destek vs için bile ulaşabilirsiniz.Plc eğitimi vermiyorum.Projelerde ciddi arkadaşlar yazsın lütfen.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bilgi, paylaşdıkça yücelir ve çoğalır.
Benim bir felsefem Bİlgi genç kızın ceyiz sandığı gibir.Ceyiz serildiğinde o genç kızın hunerleri görülür, takdir edilir.
Bilgide paylaşdıkca, paylaşan kişininmi becerisi takdir edilir vede gelişir.

Son düzenleme:
İyi günler herkese.Elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum.E-plan ,Tia portal ,ispsoft,xg5000 ve hmi bilgim orta düzeydedir.Kart tasarımı ve gömülü yazılımda proje gelistirdim.Kendi kendimi sürekli geliştirme adına ve severek yaptığım için PLC programlama ve gömülü yazılım işlerinize ücretsiz talibim.Bu işi ücretle yapan arkadaşlardan özür diliyorum.Kendimi geliştirmek ve insanlara yardım etmek istiyorum.Projeleriniz için özelden mesaj atabilirsiniz.Bursa da oturuyorum.Şehir dışı da olabilir.Yardım destek vs için bile ulaşabilirsiniz.Plc eğitimi vermiyorum.Projelerde ciddi arkadaşlar yazsın lütfen.
Özelden numaranı yazarmısın kart tasarım işi var endüstriyel bir kart,

Böyle bir şey yapmandaki amaç ne? Daha önce facebookda da aynı paylaşımı görmüştüm.
Aileden zenginsin ve maddi beklentin mi yok, yoksa tecrübe kazanma yolunu böyle bir şekilde mi seçtin?
Sadece soruyorum ve merak ediyorum!!!!

Böyle bir şey yapmandaki amaç ne? Daha önce facebookda da aynı paylaşımı görmüştüm.
Aileden zenginsin ve maddi beklentin mi yok, yoksa tecrübe kazanma yolunu böyle bir şekilde mi seçtin?
Lig maçında şampiyonluğa oynamak hedefi varsa? antrenman için takım bulup çalışmak lazım.

Bende analog ve güç elektroniği projelerinizde elimden geliyorsa ücretsiz yardımcı olmak istiyorum.

Emekliyim. Amaç iyilik yapmak ve can sıkıntısından kurtulmak.

Hocam o halde bilgi ve birikimlerinizi bir şekilde aktarabilmelisiniz ki ülkeye ve gençlerine kalıcı faydanız olsun. Ücretsiz balık vermeyin balık tutmayı öğretmeniz naçizane daha faydalı olur diye düşünüyorum. Eminim ki en güzel iyilik bu olur. Youtube vs gibi. İlk öğrenciniz ben olucam söz veriyorum .

Cevabı ika1986 vermiş tesekkurler
Lig maçında şampiyonluğa oynamak hedefi varsa? antrenman için takım bulup çalışmak lazım.
Mükemmel bir cevap tam olarak amacım bu cevap o kadar hoşuma gittiki bu sözü kullanicam 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende analog ve güç elektroniği projelerinizde elimden geliyorsa ücretsiz yardımcı olmak istiyorum.

Emekliyim. Amaç iyilik yapmak ve can sıkıntısından kurtulmak.
Hocam arkadaşların dedigi gibi güç elektronigi ve analog konularında video çekseniz bizlere çok faydası olur.Digital konusunu hemen hemen heryerden birşeyler bulabiliyoruz ancak analog konusunda yeterince aydınlatıcı video bulmak güç.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri