Ücretsiz Pic Kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bende formu doldurdum ama pic konusunda hiçbir bilgim yok acaba öğrenebiliyirmiyim.zor mudur

Bağcılar endüstri meslek lisesini telefonla aradım ve kursa başvuruların 10 u geçtiği söylendi.20 tamamlanınca da gerekli evrakların il özel idaresinden onayı istenip kursa başlanacak.Ancak kursa 2 kez devamsızlık yapılınca kayıt silinme gibi bir olay var galiba.Bir arkadaşım genel elektroniğe gidiyor gene milli eğitimin orda öyle çünkü.Yani gelemicek arkadaşlar boş yere formu doldurmasın lütfen

kurs ne zaman açılacak acaba bilgisi olan varmı?

arakdaslar bende basvuru yaptım kaç kişi olduk acaba

Bursa da yokmu ya ucretsız plc kursu biz de gıdelim.
Bılgısı olan haber versın.

kartal pen ik için kurs arayan arkdaşlar bilğimim kadarıyla pendikte mart da acılacak bide yakacık endüstri meslek lisesinde yakın zamanda açılması lazım gidin bi araştrın derim

ÜCRETSİZ MESLEKİ EĞİTİM KURSU
Okulumuzda İstanbul İl Özel İdaresi, İstanbul Ticaret Odası, Türkiye İş Kurumu ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan çerçeve protokol dâhilinde aşağıda isimleri belirtilmiş kurslar açılmıştır.

Bu kurslara katılmak isteyenlerde öncelikle bu alanlarda eğitim almamış veya bu alandaki eğitimini geliştirmek isteyen kişiler tercih edilecektir. Kontenjan 20 kişi ile sınırlı olup kayıtlarımız başlamıştır. Bilgi için aşağıdaki numaradan okulumuza ulaşabilirsiniz.

KURSUN ADI

1.CNC Tezgah Operatörlüğü

2.Mobilya Üst Yüzey İşlemciliği

3.Modüler Mobilya Montajı

İletişim: 0216 377 25 39

Md. Baş Yrd. Lütfü Cevahir

Makine Teknoloji Alanı Reşat Uğurlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri