Ücretsiz otomasyon-plc sistemleri kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxba

Üye
OTOMASYON-PLC SİSTEMLERİ KURSLARI düzenlenecektir
ÜCRETSİZ MESLEK EĞİTİM KURSU'na katılmak için arayın.
KURSUMUZA KATILANLARA
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli
* * * SERTİFİKA * * * VERİLECEKTİR
Kursumuz,
• İlköğretim Mezunları,
• Ortaöğretim Mezunları,
• Lise Mezunları,
• MYO Mezunları,
• Fakülte Öğrencileri ve Mezunları içindir.
Ücretsiz kursumuza müracaat ederek, Otomatik kumanda,Temel ve İleri seviye PLC, PLC de anolog İşlemler, plc ler arasi haberleşme, siemens s7 200, logo, twidosoft, delta plc ler ,Ac sürücüler, pnömatik elektropnömatik, (festo) uygulamalı olarak anlatilacaktir.
Meslek edinmek istiyorsanız yada mesleki bilginizi geliştirmek, yeni teknolojiler konusunda mesleki eğitim almak istiyorsanız bizi arayın.
Kursumuzda her seviyeye göre farklı eğitim verilecektir. Elektrik- Elektronik konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile bu kurstan çok fazla şeyler öğreneceksiniz.
Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız , mutlaka bizimle iletişime geçin.
Geç kalmayın…
Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Baki TÖRE (Teknik Öğretmen )
( Cep Tel : 0 505 561 23 21)
Email : [email protected]
ADRES : BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER – İSTANBUL
KADİR HAS CENTER ARKASI-MEDİCAL PARK HASTANESİ YANI

ah be hocam kursuna cok katilmak isterdim keske simdi istanbulda olsaydim okul icin bursaya geldim.Yine meb in verdigi sertifikali programlar bursa da yapilacak mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Evet sevgili arkadaşlar ben başladım kursa şu anda 17 kişi civarındayız halen katılabilirsiniz.
Ulaşım o kadar zor değil ben anadolu yakasından gidiyorum.

Katılımlarınızı bekleriz.

tr_escape ' Alıntı:
Evet sevgili arkadaşlar ben başladım kursa şu anda 17 kişi civarındayız halen katılabilirsiniz.

Nasıl başladın hocam ben 16 haziran da başvurdum yetmedi geçenlerde tekrar başvurdum hala bir haber alamadım.Erkan Avcı daki kurs değil mi bu. Hoca34 ün açtığı konuyla aynı mı? :-\
Hocalarımızdan bir açıklama bekliyorum. Olmayacakasa eğer bağcılar da var oraya başvuralım.

ysf_18 ' Alıntı:
tr_escape ' Alıntı:

Nasıl başladın hocam ben 16 haziran da başvurdum yetmedi geçenlerde tekrar başvurdum hala bir haber alamadım.Erkan Avcı daki kurs değil mi bu. Hoca34 ün açtığı konuyla aynı mı? :-\
Hocalarımızdan bir açıklama bekliyorum. Olmayacakasa eğer bağcılar da var oraya başvuralım.

Şöyle erkan avcı daki kurs devam ediyor şu anda 17 kişi civarındayız ben gidiyorum yarın da orada olacağım katılırsan birşey kaybetmezsin

daha kurs başlamadımı eylulde basvurdum hala beklıyom ben

kurs başladı ben 3ncü haftadır gidiyorum
şu anda kontaktörler ile otomatik kumanda motor kontrol vs.. yapıyoruz

bence çok uzatmadan katılmak lazım

YENİ KURSUMUZ BAŞLAYACAKTIR.KAYIT İÇİN ACELE EDİNİZ
OTOMASYON-PLC SİSTEMLERİ KURSLARI
ÜCRETSİZ MESLEK EĞİTİM KURSU'na katılmak için arayın.
KURSUMUZA KATILANLARA
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli
* * * SERTİFİKA * * * VERİLECEKTİR
Kursumuz,
• İlköğretim Mezunları,
• Ortaöğretim Mezunları,
• Lise Mezunları,
• MYO Mezunları,
• Fakülte Öğrencileri ve Mezunları içindir.
Ücretsiz kursumuza müracaat ederek, Otomatik kumanda,Temel ve İleri seviye PLC, PLC de anolog İşlemler, plc ler arasi haberleşme, siemens s7 200, logo, Ac sürücüler Ugulamalı olarak anlatilacaktir.
Meslek edinmek istiyorsanız yada mesleki bilginizi geliştirmek, yeni teknolojiler konusunda mesleki eğitim almak istiyorsanız bizi arayın.
Kursumuzda her seviyeye göre farklı eğitim verilecektir. Elektrik- Elektronik konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile bu kurstan çok fazla şeyler öğreneceksiniz.
Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız , mutlaka bizimle iletişime geçin.
Geç kalmayın…
Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Baki TÖRE (Teknik Öğretmen )
( Cep Tel : 0 505 561 23 21)
Email : [email protected]
ADRES : BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER – İSTANBUL
KADİR HAS CENTER ARKASI-MEDİCAL PARK HASTANESİ YANI

ÜCRETSİZ

OTOMASYON VE PLC SİSTEMLERİ

KURSUMUZA KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR.

Kursumuza devam zorunluluğu vardır.

Eğitim, okulumuzun laboratuar ve atölyelerinde uygulamalı olarak yürütülmektedir. Kurs eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlere

* İstanbul Valiliği

* İstanbul İl Özel İdaresi

* İstanbul Ticaret Odası ve

* Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli sertifika verilecektir.

Katılımcılardan kurs başvurusunda , kurs suresince ve kurs sonunda kesinlikle hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Kontenjanımız SINIRLIDIR

Başvuru önceliğine göre kursiyer alınacaktır.

Baki Bey mail adresinize bir mail gönderdim,kursların detayları hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Buradan özel mesaj olarakta atabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,039
Son üye
mustafauzun29

Yeni konular

Geri