ÜCRETSİZ KURS 3.DÖNEM KAYITLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trik

Üye
KARTAL ŞEHİT ÖĞRETMEN HÜSEYİN AĞIRMAN T.L VE EML DE AÇILACAK OLAN KURSUMUZA YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.

KURSUMUZ 1NİSAN 2010 TARİHİNDE BALAYACAKTIR.KURS AYRINTILARI AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR.

Eğitimin Adı OTOMATİK KUMANDA VE KONTROL SİSTEMLERİ
Eğitimin Amacı " Endüstriyel üretim yapan, modern teknolojiye sahip atölye,fabrika ve laboratuvar ortamlarında Elektrik-Elektronik alanında kendi başına veya gözetim altında ve belirli bir süre içerisinde, otomatik üretim sistemleri dahil olmak üzere, elektrik tesisatı ile makine ve teçhizatın elektrikli donanımının kurulmasına ve Bakım-onarımına ilişkin işlemleri yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli elemanlar yetiştirmek."
Eğitimin İçeriği
İş Güvenliği ve İşci Sağlığı
Elektrik Makineleri ve Kontrol Sistemleri
Alternatif Akım Makinelerınin Kontrolü
Motor Sürücüleri
Otomatik Kumanda Sistemlerini Kurmak
Otomatik Kumanda Sistemlerinin Bakımını Yapmak
Otomatik Kumanda Sistemlerinin Arızasını Tespit Ederek Gidermek
PLC Programlama ve Uygulamaları ( Siemens S-7 -200 )
Pnömatik Sistemler
Elektropnömatik Sistemler
Sensör ve Transdüser

Eğitimin Faydaları Endüstriyel üretim alanında, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak bilgi ve becerileri kazanabileceklerdir.

Eğitim Yönetimi Eğitimde konular projeksiyon ile görsel olarak aktarılacaktır.
Eğitim süresince uygulama, tartışma, soru-cevap ve grup çalışmaları yapılacaktır.
Katılımcı Profili En az İlkokul mezunu olan herkes katılabilir.
Eğitim Süresi 320 saat- haftada 20 saat-toplam 16 hafta
Katılımcı Sayısı 20 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sırasına göre kurslara kayıt yapılmaktadır.
Eğitim Ücreti ÜCRETSİZDİR

NOT: Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli sertifika verilecektir.

Hafta İçi: Pzt.-Sa.-Çar.-Per.-Cuma 18.30-21.20 arası.
İstenen Belgeler Öğrenim belgesi-Nufus Cüzdan sureti-İkametgah-Sabıka Kaydı-2 adet resim- dilekçe

YER: Kartal Ş.Ö.H.Ağırman Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

İRTİBAT TEL:
CELAL ÇELİK- 0 505 384 23 86 ALİ AKBULUT - 0 539 481 66 65 ELEKTRİK- ELEKTRONİK DALI ÖĞRETMENLERİ
EMAİL: [email protected] [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri