Çamaşır Makinesi Önerisi

powercemo

Üye
Merhabalar , başlıktada belirttiğim gibi çamaşır makinesi önerisi bekliyorum bu işin ustalarından ;)

Bütçe: 500-900 TL 4kişilik bir aileye günlük kullanım için . fiyat performans olarak iyi bir seçim önerebilir misiniz ?

arkadaşım defalarca konusu açıldı. en az 3 başlık var sabit başlıklarda da var. biraz araştırma yapın lütfen

Sevgili kanyak bey ,sabit başlıklarda öneri konusunu göremedim kusura bakma, konunun güncel olması ve bütcem açısından tekrar fikir danışmak istedim , buraya yardım almak için konu açtım , kendim yaptığım araştırmadan bi sonuç çıkaramadım ;)

Teşekkürler başlıkları inceledim marka tavsiyeleri var , eğer mümkünse yukarıdaki bütçe aralığında hem marka hemde "model" , al bunu diyeceğiniz makina önerisi bekliyorum affınıza sığınarak, iyi forumlar :)

950TL'ye çıkmanız mümkünse Profilo CM1000PTR, değilse 750-850TL arasına satılan CM1001CTR önerebilirim. Bekleme şansınız varsa yakında piyasaya CM1000ETR diye bir model çıkacak, o da iyi.

Profilo CM1000PTR evet bu makina hoşuma gitti , özellikleri ve fiyatı açısından süper ve izmirdeki bi mağzada ucuz fiyatlı , çok teşekkürler bu makinaya karar verdim. ;)

Darty TR - SIEMENS WM10E463TR - Çamaşır Makinesiu makineyi sipariş vereceğim , profiloyu alamadım o fiyata kalmamış ellerinde :) bugün alacağım inş.

İnternetten araştırırsanız CM1000ETR bir sitede 1000TL'ye satılıyor, o daha iyidir.

LG F1443KDS7 modeline bakmanızı tavsiye ederim, 11 kg yıkama kapasitesine sahip, 10 yıl motor garantisi ve buna benzer bir çok özelliğe sahip, tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,487
Kullanıcılar
450,462
Son üye
Harbi49

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri