bir apartman girişini 2 adet kamerayla kayıt altına alma

arkadaşlar bir apartman girişini 2 adet kamera ile kayıt altına almak istiyoruz. kayıtlar bir pc de tutulsun .
apartman girişine 2 adet kamerayı yerleştirip bilgileri bodrum katta olacak olan pc ye aktarabilirmiyiz.
bunun maliyeti aşağı yukarı ne kadar olur. hangi tip kamera ve pc bileşenlerini kullanmalıyız.
program filan gerekirmi.bunu bir teknisyen yapabilirmi. illaki işin uzmanımı gelmeli. aklımdaki soruların hepsini yazdım galiba :D bizim için önemli olan ve kararımızı etkileyecek olan kısım ne kadara mal olur kısmıdır.
bu konuda kısaca bilgi verecek arkadaşıma şimdiden çok teşekkür edrim.
forumda marka vermek veya ürünlerin satışı ile ilgili adres vermek yasak değilse bunlarıda ekleyebilirseniz iyi olur.

kazasız belasız hayırlı işler dilerim herkese...

arkadas bu gun bır gazetede reklam okudum pc harıc 450 dıyordu.
pc den anlıyorsan yapabılırsın.
bazı internet sitelerinde urunler var
hatta kablosuz kameralar bile vardır
kolay gelsin

ilk önce siz nasıl bir sistem olmasını istiyorsunuz görüntü iyimi olsun idaremi etsin bu tamamen senin elinde.bunlara acıklık getirirsen sana ona göre fiyat çıkartırım...

kayıtlara geçenler daha sonra sorun olmadan net biçimde görüntülenebilecek şekilde olursa iyi olur tabi.kötü olursa sistemin ne anlamı kaldıki.

Bodrum katta kayıt altına alabilirsin tabi bu mümkün.ben iyi bir sistem takıyordum şirketlere kullandıklarımdan bir tanesini sana söleyim. Fiyat olarak 600 $ filan geliyor toplam.Program filan gerekirmi derken, zaten kartı aldıgın zaman nereden alırsan al sana program cd'sini veriyorlar.Sorunsuz çalışmasını istiyorsun işi bilen birisinin yapması daha iyi olur.

Piyasada bir sürü kart ve kamera var ben en iyisini söledim sana piyasada iyi giden bir üründür.Ama fiyatta indirim olucaktır.fiyatı yaklaşık olarak söledim.

kardeş binanın önüne 2 ve hatta dilersen daha fazla kamera ile görüntü alıp aynı zamanda borumda bilgisayar ile kayıt izleme alarm vb gibi işlemler yapabilirsin . ayrıca dedektör koyup hareketle kamerayı devreye bile alabilirsin bunun için 1 ad everytech 4 girişli video kartı alacaksın 2 adet gece görüşlü ve sıcak soğuk faktörlerinide göz onüne alarak tabi ve bilgisayar ayrıca elektrik kesintisinden etkilenmemesi içinda 1 adet 600 w yada 1 kwa güç kaynağı alman gerekiyor. bilgisayarının özelliğine gelince 256 mb ram ,64 mb VGA işlemciye gelincede 850 mhz bile dediğin işi görür ayrıca internette bağlarsan statik İP ile istediğin yerden internete girip canlı görüntü izleyebilirsin...

slm arkadaşlar elektrik gittiğinde bilgisayar kapanıp geldiğinde açma butonuna baglanmadan açılmayacaktır. ben bir dvr kayıt cıhazı aldım 4 kanal 250gbyt hdd taktım butun isteddiğim her şey mevcut üstelik bilgisayarada lüzüm yok sadece monitör veya tvden geriye kayıtlara bakabiliyorum

capter katrlar var ondan al 1 tane bilgisayarın pcı slotuna tak en az 4 kamera bağlarsın maliyet kameranın modeline göre değişir

öncelikle bilgisayar elektrik kesilince kapanacaktır ama setup ta gerekli ayarlamaları yaparsanız elektrikler gelince bilgisayarınız açılacaktır.
Kamera kayıt sisteminde en iyi sistem bilgisayar üzerinde kurulacak olan sistemdir. ( fiyat performans açısından) bu sebeble sizede tavsiyem bu olacaktır.
Hatta isterseniz merkezi bir uydu santrali kurabilirsiniz burayada kapıdaki kamerayı verdiğinizde hem dış kapıya geleni görebilir hemde bilgisayar üzerinde kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz.
profesyonel olarak destek isterseniz bir firma yönlendierbiliriz. bulunduğunuz ili belirtmeniz yeterlidir.

arkadaşım görüntünün iyi olmasını istiyorsan 100 framlik evertech 4 kanallı dvr kayıt kartı alcaksın 2adet gece görüşlü kamera 20 metre mesafeli işini görür senin tamini olarak 110 120 $ arasındadır tbi markadan markaya göre değişir.bilgisayarında iyi olmalı

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri