Bosch wmv 2010 çamaşır makinası sıkma yapmıyor

dersiuzala

Üye
slm bugün camaşır makinem bozuldu bayram dolayısıyla hertarafta kapalı benim [h=2]Bosch wmv 2010 çamaşır makinası var normal yıkama yapıyor sıkma işlemi yapacağı zaman hızlı dönmüyor sanki sıkacakmış gibi yapıyor dakikalarca aynı yöne biraz hızlı dönüyor fakat sıkmayı hızlı bir şekilde yapmıyor motoru soktüm kollektörü cok siyah kavrulmuş gibi gördüm .[/h]1.su boşaltmayı düzgün yapıyor
2.motorun kayışı söktüm yine sorun aynı
yardım ederseniz sevinirim sorunu cözemessem bayramdan sonra motor almayı düşünüyorum boşu boşuna almıyayım acele cevap yazarsanız sevinirim.

Motorunuzun kömürleri bitmiş .

Hızlı dönüyor dediğiniz dağıtma devridir. Bence deilk olarak motor kömürlerini kontrol edin, ardından hız kartına bakın.

Motoru değiştirmenize gerek yoktur.

sağ olun kömürler iyi 1.5 cm kadar

00 kömür bitmiştir

kollektör siyah olabilir bu kömürün bittiğini göstermez.alkolle kollektörü silip hava ile temizlerseniz kendi özrengini verir.bu size daha iyi fikir verir.ben candoğan arkadaşa katılıyorum.her matkabı her elektrik süpürgesini kapattığımızda kömür bitmez ama aslında kömür biter derler onlar yalancı çıkmasın bende kömür bitmiştir arçelikte satılır ordan alın derim saygılar

eğer çamaşır makinasında tek motor var o tek motor hem yıkama ve sıkma yapıyor ise kömürleri kesinlikle bitmemiştir.arızayı başka yerde aramak lazım derim

sağ olun kömürler iyi 1.5 cm kadar
kömürün boyu 1.5cm olması sorun değil .5 cm olsa bile 6 ay yine çalışır.kömür dediğiniz şeker değilki ya ıslanınca erisin.motorun çalışmasına(çalışma saatine göre)bağlı olarak bana göre 2 yıl daha gider diye düşünüyorum.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri