Kontrol Kalemi

Ücretsiz Online Pnömatik ve Endüstriyel Otomasyon Alanında Eğitimleri

Ücretsiz Online Pnömatik ve Endüstriyel Otomasyon Alanında Eğitimleri

  Endüstriyel Otomasyon alanında makinaların %90 nında pnömatik kullanılmaktadır.Pnömatik genel olarak basınçlı havanın kullanımı yoluyla bir eylemi gerçekleştiren, iş yapan bir teknolojidir.. Pnömatik ürünlerin boyutlarının ufak, montajının kolay, ürün maliyetlerin diğer teknojilere göre daha uygun olması gibi başlıca sebeplerden ötürü çok yaygın olarak endüstride her sektörde(makina, ilaç, gıda, otomotiv, kimya, beyaz eşya, teksil vb.) kullanılmaktadır. Proje Mühendisi , Ar-ge Mühendisi , Bakım & Onarım Mühendisi , Üretim Mühendisi , Tasarım Mühendisi gibi teknik pozisyonlarda çalışmak isteyen herkes pnömatik konusuna hakim olmalıdır.

  İş hayatındaki rekabetin giderek arttığı ülkemizde, iyi bir pnömatik bilgisi, şirketlerin personel alırken dikkat ettiği çok önemli bir kriterdir.

  Pnömatik çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok fazla ürün tipi vardır. Pnömatik teknolojisini öğrenmek için online eğitimler bulunmaz bir fırsattır. Bu eğitimlere katılarak bir yerden pnömatik öğrenmeye başlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

  Kayıt için tıklayın…

  https://static.smc.eu/binaries/content/assets/smc_tr/pdf/egitim/smc—temmuz-ayi-musteri-egitim-listesi-ve-kayit-formu.pdf

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ