Kontrol Kalemi

Prysmian Group Türkiye’den bir ilk daha: Ücretsiz Online Kablo Eğitimi

Prysmian Group Türkiye’den bir ilk daha: Ücretsiz Online Kablo Eğitimi

  Prysmian Group Türkiye’den yeni bir ilk! Kablolar ile ilgili farklı konu başlıklarından oluşan bu eğitimin sonundaki sınava katılarak, ‘Prysmian Group Türkiye Online Kablo Eğitimi Katılım Belgesi’ almaya hak kazanabilirsiniz. Online Kablo Eğitimi 7 modül ve 1 sınavdan oluşuyor, ücretsizdir ve herkese açıktır.

  “Online Kablo Eğitimi”ne katılmak için tıklayın

  “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu kapsamında, sektörü ileri seviyelere taşıyacak eğitim seminerlerini sürdüren Prysmian Group Türkiye, 2015 Aralık ayında hayata geçirdiği Online Kablo Eğitimi’ni de ilk kez bu seminerde tanıttı. Online Kablo Eğitimi, “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” girişiminin önemli bir ayağını oluşturuyor.

  Seminerde büyük ilgi gören eğitim platformu ardından üye sayısını arttırdı ve ilk başarılı katılımcılara belgelerini kazandılar. Türkiye’de kablo alanında bir ilk olan proje uzun vadede sektöre büyük katkı ekleyeceğini öngörülüyor.

  Online Kablo Eğitimi 7 modül ve 1 sınavdan oluşuyor

  Online Kablo Eğitimi, kablolar hakkında temel bilgiler, kablolar ve uygulama alanları, malzeme teknolojileri, genel kablo yapısı, yangın performans testleri, kablo ve makara kullanımı ve Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) olmak üzere 7 modülden ve bir sınavdan oluşuyor. Sınavda başarılı not alan katılımcılara katılım belgesi veriliyor.

  Online eğitimden; öğrencilerin, akademisyenlerin, öğretmenlerin, elektrik mühendislerinin, elektrik teknisyenlerinin, elektrik teknikerlerinin, proje tasarımcılarının ve distribütörlerin www.prysmiangroup.com.tr adresinden ücretsiz olarak yararlanması planlanıyor.

  “Bilgi çağının yenilikçi uygulamalarını kullanıyoruz”

  Prysmian Group Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Tamer Yavuztürk, eğitim hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle açıkladı; “2012 yılından itibaren sürdürdüğümüz “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” girişimimiz kapsamında Türkiye’de ve yurt dışında yaklaşık 2650 kişiye seminerler verdik.

  Teknolojinin hızla ilerlediği ve dijitalleştiği günümüzde, bilgi çağının yenilikçi uygulamalarını kullanarak, ziyaret edemediğimiz kişilere, internet ortamında, zaman ve mekan sınırı olmadan erişebilmek; onlarla sektördeki gelişmeleri paylaşabilmek, ürünlerimiz ve yeni teknolojiler hakkında bilgiler verebilmek ve kablolar hakkındaki bilgi seviyelerini biraz olsun artırabilmek bizler için gurur verici.”

  “Online Kablo Eğitimi”ne katılmak için tıklayın

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ