Windows Vista'da Çalışan Elektronik Simulatörü Arıyorum

mkorkulu

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar.Baştan söylim yok sitede ara yok google yaz demeyin 4 gündür indirip indirip kuruyorum olmuyor.Bana bir elektronik similatör lazım.windows Vista Home Premium kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden yardımcı olan arkaşlara teşekkürler.

senin derdinin dermanı proteustur googlede ara kesin bulursun

ama kurulumda sorun yaşıyorum o zaman şöyle düzelteyim kurulumunun nasıl yapıldıgını anlatabilirmisiniz

bence önce şu vistadan vazgeçmen lazım vista birçok programla uyumsuz çalışıyor ya xp kur yada windows 7 ultimate veya professiyonel olması lazım tabiki bunların 32 bit olması lazım işletim sistemini değiştirmen lazım

abicim doğru söylüyorsun ama laptop kullanıyorum zıkkımın xp driver yok....win 7 kurdum söylediğin sürümü hatalar verip durdu bende kendi lisansıma döndüm....

Dostum onun kurulumunu yaparken regedit'e girip CTRL+F yapıp "proteus" kelimesini arat.Bulduğum bütün anahtarları sil. bir 10 dknı alır bu işlem ama kesin çözümdür.Alternatif olarak Multisim i de kullanabilrisn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…