Vestel vmk 800 t çamaşır makinası bitti ışığı sürekli yanıyor

onury53

Üye
Merhaba lar
Vestel vmk 800 t çamaşır makinam var yıkama yapıyor çalışmasında bir problem yok. Yıkama bittiğinde bitti ışığı yaniyor ve programı 0 (sıfır) a alınca kapanmasi gerekirken kapanmıyor bitti ışığı takılı kalıyor. Tekrar programlama yapamıyorum. Fişi çekip elektrik bağlantı sını kesince düzeliyor. Program seçip yıkama yapabiliyorum fakat yıkama bitince yani yıkama bitti ışığı yandığında tekrar fişi çekmek gerekiyor.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba lar
Vestel vmk 800 t çamaşır makinam var yıkama yapıyor çalışmasında bir problem yok. Yıkama bittiğinde bitti ışığı yaniyor ve programı 0 (sıfır) a alınca kapanmasi gerekirken kapanmıyor bitti ışığı takılı kalıyor. Tekrar programlama yapamıyorum. Fişi çekip elektrik bağlantı sını kesince düzeliyor. Program seçip yıkama yapabiliyorum fakat yıkama bitince yani yıkama bitti ışığı yandığında tekrar fişi çekmek gerekiyor.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim
Proqram sonuna catdiginda elektrikden ayirmayinca kapi kilidi aciliyormu?

selam.ön paneldeki elektronik kart üzerinde kahverengi renkte ana enerjiyi kesmeye yarayan şalter arızalı.kontakları yapışık kalmış.enerjiyi kesmiyor.kendiniz temin edip değiştirebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri