Tv arızalı yada calısan devre seması lazım

ekhrem123

Üye
Arkadaslar bana 3 tane arızalı arcelik yada beko yada herhangi bir tv devresi ve tamirinin nasıl yapıldıgı lazım. O olmazsa 3 tane tv devresinin cizimi ve nasıl calıstıgı hakkında anlatımı lazım. Anlamayan arkadaslar olursa ornek verim.
Mesela SPMS devresi gibi. Ben bu devreyi buldum cizdim ve nasıl calıstıını yazdım. Buna benzer bişiler olcak yardım ederseniz cok sevinirim 3 aydır devre arıyorum staj defteri icin m.y.o elektronik haberleşme staj defteri hazırlıyorum lütfenn cok cok cok acill...

Saygılar...

Arkadaslar bana 3 tane arızalı arcelik yada beko yada herhangi bir tv devresi ve tamirinin nasıl yapıldıgı lazım. O olmazsa 3 tane tv devresinin cizimi ve nasıl calıstıgı hakkında anlatımı lazım. Anlamayan arkadaslar olursa ornek verim.
Mesela SPMS devresi gibi. Ben bu devreyi buldum cizdim ve nasıl calıstıını yazdım. Buna benzer bişiler olcak yardım ederseniz cok sevinirim 3 aydır devre arıyorum staj defteri icin m.y.o elektronik haberleşme staj defteri hazırlıyorum lütfenn cok cok cok acill...

Saygılar...

arkadaşım bende kitaplar var sana göre kitaplarda devrenin nasıl çalıştıgı arızanın nereden yaptıgı ve nasıl giderildi şemsıyla birlikte var eger istersen göndere bilirim

kardes bana sadece 3 tane lazım simdi 3 devre icinde bu kadar urasmak ve urastırmak istemiyorum o yuzden belki foruma koyulcak sekılde bulabilirim diye dusundum eger mumkunse buraya yukleyebilirmisin yada fotografını cekip bana msnden yollayabilirmsn ???

Saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Geri