Tia Portal V16 yüklenemiyor.

ergun7321

Üye
Merhaba.
Daha önce kullanmış olduğum bilgisayarımda win 7 ve Tia portal V16 yüklüydü. Yeni bilgisayarada V16 yüklemeye her çalıştığımda yüklemenin bitmesine yakın "tia portal v16 some installed products need licenses" uyarısı alarak kurulum tamamlanamıyor. Fakat V15 kurduğumda sorunsuz kullanıyorum.Hata nerede anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba

Hata resmini ekleyebilirmisin.
ben karşılaşmadım ama şimdi internette araştırdım. birçok nedeni olabilir!
özellikle kurulum sırasından bahsediliyor. bu sıralamayı nasıl yapıyorsun?

Kurulum hata ile tamamlandığında , çıkan ekranda hata raporunu bir txt dosyasına kaydedebiliyosun.
orda daha detaylı veriliyor nedenini.

Kurulum setuplarından birinin lisansı olmayabilir.
Kurulumdan sonra tia portal açılıyormu?
Ayrıca şu videoyuda incelermisin

Lisans var. Ama fark etmiyor. Win7 de sorunsuz kullanmıştım. Win 10 da problem yarattı. Sonuçta lisans olmazsa bile 21 günlük trial kullanım süresi var. Açıkçası hiçbir şey anlamadım. Neyse yeni bilgisayara win 7 kuracağım. Herkese teşekkürler.

Lisans var. Ama fark etmiyor. Win7 de sorunsuz kullanmıştım. Win 10 da problem yarattı. Sonuçta lisans olmazsa bile 21 günlük trial kullanım süresi var. Açıkçası hiçbir şey anlamadım. Neyse yeni bilgisayara win 7 kuracağım. Herkese teşekkürler.
Win10 kullanıyorum ve sorunsuz çalışmaktadır. Bir yerde hata olmalı. İndirdiğiniz kaynak güvenilir mi?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri