Tableti arçta kontakla açıp kapamak istiyorum

Yanıtınız için sağolun teşekkürler. Patlamadan önce bi denemek lazım.

Çok sağolun en kısa sürede deneyeceğim. Denedikten sonra tekrar yazarım sonuçları buraya.
saygı konusunda da sizin vasıtanızla özür diliyelim sıkıntı yok. Hiç bi zaman armut piş ağzıma düş birisi olmadım. Her sıkıntımı küçük yaşımdan beri internetten araştırarak deneye yanıla çözen birisiyim. Forum sitelerine açtığım ikinci konudur en fazla bi konu hakkında bişey danışmak için. Her konuyu her videoyu ikişer üçer kez okudum izledim ama tam olarak derdime derman bulamadım. Ama karşı tarafta haklı hiç bişey araştırmadan pat diye gelip konu açan çok insan vardır eminimki. Beni tanımadığı için bilemez tabiki tekrardan kusura bakmasın burdan da ekstra söylemiş olayım.

Tepkiler: huh
arkadaşım merhaba, kontaktan tablet çalıştırma işi ne durumda? bende aynı şekilde bir tableti çalıştırmayı denedim fakat başaramadım. eğer sen hallettiysen bana dönüş yapabilir misin? şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…