Pnoz Pilz Güvenlik Röleleri hakkında sorularım ?

Herkese selamun aleyküm hayırlı işler dilerim...

Ustalarım bu pilz röle dedikleri emniyet röleleri nasıl bir çalışma mantığına sahiptirler ? nasıl işlerde hangi bağlantılar ile kullanılırlar ?

Türkçe işe yarar hiç bir bilgi bulamadım Siteyi araştırdım sadece nerelerde kullanabilirliği ile ilgili yazılar bulabildim. Ama onlar da işime yaramadı.

Sizlerden ricam Bana bu rölelerin kullanılma gereklilikleri çalışma prensipleri bağlantı şemaları hangi durumlar altında emniyet sağladığını kontak isim ve işlevlerini vs anlatabilirseniz çok memnun olurum ;)

Yeni girmiş olduğum iş yerinde her makinede bunlardan bir kaç adet mevcut ve ben bunlara tamamen fransız durumdayım ;)

Şimdiden teşekkür ediyorum....

Bu linkleri ben de buldum bulmak mesele değil ki ;

Mesele olan bu linklerin içinde işe yarayan çalışma sistemini anlatan mantığını açıklayan bişiyler olması.

Benim anlamadığım koca sitede hiç kimse mi uğraşmamış bu sistem ile Yoksa milleti mi bıktırdım da kimse cevap vermiyor :D

Bu linklerde aradığın herşey yazıyor zaten

Bu linkleri ben de buldum bulmak mesele değil ki ;

Mesele olan bu linklerin içinde işe yarayan çalışma sistemini anlatan mantığını açıklayan bişiyler olması.

Benim anlamadığım koca sitede hiç kimse mi uğraşmamış bu sistem ile Yoksa milleti mi bıktırdım da kimse cevap vermiyor :D

Slm piliz röle hakkında size danışabilirmişim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri