Led modül için toplu alım güç kaynağı arıyorum, tavsiyesi olan varmı?

karaapak

Profesyonel Üye
Sayın üyeler bir arkadaşım led modül ile uğraşıyor, modülleri uygun fiyata bulabildiğini fakat güç kaynağı konusunda sıkıntı yaşadığını söyledi, aynı güç kaynağını biryerde 35 $ a bir yerde 35 liraya aldığını belirtti, genel olarak 5V 5-10-20-40-50 Amper güç kaynağı ihtiyacı var, sizlerin bilip güvendiği piyasanın altında fiyatlarda ürün albileceğimiz biryer varmı veya uygun sağlam devre şemaları bulup toptan pcb yaptırımı ve malzeme alımıyla güç kaynağı üretimide daha uygun fiyata gelecekse bunuda yapabiliriz bunun için güvenilir devre şeması bulabilirmiyim veya parçaları almak hazırından pahalıya mı gelir ne dersiniz? Öncelik uygun fiyatlı güvenilir güç kaynağı bulmak bu konuda bilgisi olann arkadaşlardan görüşlerini belirtmesini talep ediyorum, teşekkürler.

powerintegrations firmasının tny serisi ile güvenilir power supply lar yapabilirsin.

Şuanda kendi başıma hemen bir güç kaynağı tasarlayabileceğimi sanmıyorum, smps temel olarak nedir nasıl bir yöntemdir okadarını biliyorum, çok küçük güçlerde birkaç devreyi deneyip çalıştırdım, benim tasarımlarımda değildi fakat çalışma mantıklarına baktım bilgim fazla yok, 5V 40 A gibi bir sistemde kullanacağım malzemelerin seçiminden devrenin tasarlanmasına çok yol katetmem gerekir gibi geliyor, nedendir bilmiyorum ama yıllar geçsede piyasadaki ihtiyacı bitmeyecek olan bu güç kaynağı tasarımı üretimi işinden hiç zevkde almıyorum bunun yanında şuanda uğraştığım başka konularda var birde smps yi öğrenmeye kalkmak şuanda içimden gelmiyor. Bu şartlar altında öncelikle hazır ve güvenebileceğimiz uygun fiyatlı bir ürünü tecrübe eden arkadaşlardan bu yöndeki tavsiyelerinin işimi kolaylaştıracağını düşünüyorum, sonrasında yani uygun bir vakit bulduğumda bende smps yi öğrenmeye başlarım diye düşünüyorum o zaman geldiğinde bu konu ile ilgili bilginizden faydalanmak için tekrar sizi rahatsız edebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri