Klima Drenaj Borusu

Merhabalar,

VRF Sistemi icin Klima drenaj borulari tavandan gidecektir. Fakat tavan acik kalacaktir. Drenaj borularini nasil secmeliyiz ki akitma olmasin icinde su kalirsa. Demek istedigim 1 inc PVC PPRC boru kullanirsam ve izole edersek , donus aksamlarini izole edemiyoruz. Ya da nasil bir boru cesidi kullanilmasi bizim drenaj borularimizdan herhangi bir sizinti yapmasina yol acmaz. Degerli yorumlarinizi rica ediyorum...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
PVC boru kullan oda olmaz sa kaliteli Çeşme hortumu kullan unutma bak kaliteli yoksa zamanla çatlar ve su akıtır .

PVC boru kullan oda olmaz sa kaliteli Çeşme hortumu kullan unutma bak kaliteli yoksa zamanla çatlar ve su akıtır .

PVC boru kullanirsam izolesini yaparsam , donus elemanlarini izole yapamiyorum, acaba ne yapmam gerekir? Ya da oyle bir malzeme var midir ki kendinden izoleli boruya ve donus elemanlarina sahiptir ? Terleme yapmamasini istiyorum . Lutfen yardimci olur musunuz?

PPRC Kompozit Boru ( CAM ELYAFLI ) ve ek parcasi kullanmalisiniz , boylece herhangi bir terleme ve sizintida yapmaz. Meyili de %2 civarlarinda verirseniz herhangi bir problemle karsilasmazsiniz ileride. Tavan acik olacagi icin iscilige onem gosteriniz lutfen. Tesekkurler...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…